Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ekşi itiraf

baranguzel0zn37

Well-known member
Geçtiğimiz günlerde sevgilime çok kızdım. Bir sözlük gibi, hata yaptı. Herkes hata yapar, ben de daha büyüklerini yapmıştım. O da benden önce hatalar yapmıştı. Her şey birbirleri ile ilintili, biliyorsunuz. Ben affetmeyi savunurum, sözlük. Birisi gerçekten pişman ise affedilmeyi hak eder. Onu benim hatamdan önce yaptıkları için affettim. Ama o beni hiç affedemedi. Karakter meselesi belki. Yapamadı işte. Beni affetmesini çok istedim, sözlük. Elimden geleni yaptım onun için. O da bunun farkında.

Daha da özel bir şey var biliyor musun? Bunların hepsi içimden geldi. Sonra o kızdığım geçen güne geldi gün. Ciddi bir hata yaptı, ilişki bitirecek boyutta. Affedeceğimi biliyordum, çünkü pişman olacağını biliyordum. O gece tek başıma içtim sözlük. Şarap son zamanlarda alışkanlık olmuştu. İçerken düşündüm ki hayatımda derinden etkileyen dört karar verdim. İlki çok küçüklükte gelen bir kariyeri düşünmemekti. Çok küçüktüm, pişman değilim. İkincisi lise üç yıllarımda piç adam olmak yerine efendi adam olmayı seçmekti. Tercihimi o yönde kullandım. Pişman değilim. Daha sonraki kararım o lise üçteki kıza tutulup aynı yerden başka bir şey düşünmemekti, illa Ankara olacaktı demekti. Kabul, istediğim şey de oradaydı ama yine de şart değildi. Pişman mıyım? Kesinlikle değilim. Son kararım ise üniversite hayatımı güzelleştiren karakterli bir kız ile alakalı. Lise aşkım bitmiş, farklı dünyaların insanı olmuşken, başka bir kızla çok mutlu oldum. Dile kolay üç yılım da onunla geçti. Ama sonlara doğru bu kız beni çok üzdü, sözlük. Ben de bu kıza yanlış yaptım, yerine başkasını aldım. İşte bu karar hayatımı değiştiren son karar oldu. Bu kararından çok ama çok pişmanım, sözlük.

Bu yeni kız beni çok sevdi, ben onu sevdim, o beni üzdü, ben onu daha çok üzdüm, ben pişman oldum, o daha az sevdi. Sonrasında bırakıp gitti. Hem de bu kızın gözü önünde beni dövmeye çalışan arkadaşlarının yanına. Bu kız beni çok hayal kırıklığına uğrattı, sözlük. Onunla yaşadığım şeyler için pişman değilim, ama onu seçtiğim için pişmanım. Beni kimse bunun kadar üzmedi, sözlük.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri