Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ekşi itiraf

alikocaker7n

Well-known member
Kendimi bildim bileli hayvanlara dokunmaktan, sevmekten hep çok korktum. Çocukken ısırırlar diye beni korkutan mı oldu hiç bilmiyorum. Korkmadan hamur yoğurur gibi kedi, köpek sevenlere o kadar imrenirim ki; sevmek için içimin gittiği o kadar canlı oldu ki ama korkumu yenip, yanaşamadım bir türlü. Düşününce sevebildiğim hayvan sayısı 10'u geçmez. Velhasıl bugün anksiyete midir panik atak mıdır artık nedir bilmiyorum yine beni yakalayınca attım kendimi sokağa, nefes almakta zorluk çekince oturdum bir banka ve direkt bir kedi geldi yanıma. Önce ürkek şekilde kucağıma oturdu, ne yapacağımı o kadar bilemedim ki... Bir yandan kendimi bir yandan da onu ürkütmeyeye çalışıyorum. Ben biraz rahat olmaya çalışınca iyice yerleşti kucağıma, güzel bir şekerleme yaptı. Sıcacık bir canlının kucağıma yerleşip, uyuması o kadar iyi geldi ki bana. Onun sıcaklığı ruhuma antidepresan gibi oldu sanki. Sahiden muazzam bir hismiş. Banklarda oturan o kadar insan arasından en ürkeğine, benim yanıma gelip, yatması çok mutlu etti beni. Kaç dakika kaldık öyle bilmiyorum. Önce temas etmekten çok çekindim sonra bir parmağımla sevmeyi denedim baktım izin veriyor yavaş yavaş onu daha rahat sevmeye başladım. Onun sayesinde kendime geldim, mutlu hissettim. Hiç istemedim kucağımdan inmesini, giderken de peşimden bakınca ona ayrı bir kötü oldum. Keşke eve getirebilme şansım olsaydı. Acaba kötü bir durumda olduğumu mu hissetti, bu yüzden mi kucağıma gelip yattı, bu mümkün olabilir mi bilmiyorum. Şayet beni hissedip geldiyse bu yüreğimi daha da sıcacık ediyor. Oraya yürümeye gittiğimde inşallah yine denk geliriz ve beni hatırlayıp yine kucağımda yatar. :)edit: Derman kedimle debeye girmişiz. Doğrusu yazımın bu denli okunacağını, beğenileceğini aklımın ucundan dahi geçirmemiştim. Derman'ım sayesinde bir ilki yaşamış oldum burada. :d Madem bu anımıza çokça insan ortak oldu, kedimi meşhur edeyim istedim. :d O gün yanından ayrılmadan önce hatıra olarak kalsın istediğim için fotoğrafını çekmiştim. Kucağımdayken çekemedim çünkü telefonum cebimdeydi ve üzerine yatmıştı, rahatını bozmak istemedim. Kucağımdan zoraki indikten sonra da kısa süreli bankta yatmaya devam edince çektim hemen fotoğrafını. Burada, anımızı paylaştığımız yerde de hatıra olarak kalsın fotoğrafı. İyi ki çıktın karşıma Derman kedim. Görsel

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri