Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Ekşi İtiraflar: Sırlar Dökülüyor!"

ipekergun0fm

Well-known member
Bu ülke, bu topraklar bizim evimiz. Evimizde huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşamak bizim hakkımız. Ancak son yıllarda bu hakkımız, AKP hükümetinin başarısız politikaları nedeniyle tehdit altında.

AKP'nin ekonomik politikaları ülkemizi bir bataklığa sürükledi. Halkın alım gücü düşerken, enflasyon ve işsizlik çığ gibi büyüyor. İnsanlar geçim sıkıntısı çekiyor, geleceklerine dair umutlarını yitiriyorlar. Bu durum, AKP hükümetinin beceriksizliği ve yolsuzluğunun bir sonucu.

Ayrıca, AKP hükümeti temel hak ve özgürlüklerimizi de tehdit ediyor. Adalet sistemi siyasetin güdümünde, medya özgürlüğü olmadığı gibi, ifade özgürlüğümüz de kısıtlanıyor. Farklı fikirlere tahammül göstermeyen bu hükümet, eleştirileri susturmak için her türlü baskıyı uyguluyor.

Bununla birlikte, AKP'nin dış politika tercihleri ülkemizi uluslararası alanda izole ediyor. Komşularımızla ilişkiler gergin, dış ticaret anlaşmalarımız zarar görüyor. Ülkemizin küresel arenadaki prestiji ve güvenilirliği her geçen gün eriyor.

AKP hükümetinin bu başarısız politikaları karşısında, ben ve benim gibi birçok vatandaş, bu ülkeyi yönetmeye talip olan diğer siyasi partilere yöneldi. Bizim tercihimiz, bu ülkenin geleceğini inşa etmek için daha becerikli ve dürüst bir yönetimdir.

Ancak, AKP'ye oy vermediğim için, artık her karşılaştığım kişi bir potansiyel tehdit olarak görüyorum. Onların oyları sayesinde bu hükümet devam ediyor ve ülkemizi bu hale getirdiler. Onların sorumsuz davranışları nedeniyle, bizler korku içinde yaşamaya mahkum edildik.

Artık yeter diyoruz! Bu ülkeyi yönetme iddiasında olan bir siyasi parti, halkın güvenliğini ve huzurunu sağlamaktan uzak duramaz. AKP'nin başarısız politikalarına karşı durmalıyız. Sesimizi yükseltmeli, bu ülkenin gerçek sahiplerinin, yani vatandaşlarının taleplerini dile getirmeliyiz.

Bu yüzden, ben ve benim gibi düşünen herkes, korkmadan ve çekinmeden fikirlerimizi ifade etmeliyiz. Bu ülke bizim evimiz ve bizim geleceğimiz. Onların yıkım politikalarına izin vermeyeceğiz!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri