Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ekşi Sözlük'e Sürükleyici Yazarlar!

gulsahpolatayy9

Well-known member
Meraklı ve araştırmacı doğam, beni sürekli yeni bilgiler peşinde koşmaya itmiştir. Bu yolculukta, birçok farklı patika keşfettim ve her birinden değerli dersler aldım. Her yeni bilgi, benim için bir macera ve gizemli bir hazineydi. Bu merak yolculuğunda, kendimi sürekli olarak sorguladım ve geliştirdim. Her yeni keşif, benim kişisel gelişimime katkıda bulundu ve dünyayı daha farklı anlamamı sağladı.

Bu patikalar, benim için sadece bilgi edinme yolları değil, aynı zamanda kendimi ifade etme ve yaratıcılığımı gösterme araçları olmuştur. Yazmak, düşüncelerimi ve fikirleri kağıda dökmek, her zaman tutkumu çekmiş ve bana büyük bir tatmin hissi vermiştir. Bu tutku, beni sözlüklere ve özellikle de Ekşi Sözlük'e çekmiştir.

Ekşi Sözlük, benim gibi meraklı ve araştırmacı ruhlara hitap eden eşsiz bir platformdur. Burada, her türlü konu hakkında bilgi edinebilir ve düşüncelerimi özgürce paylaşabilirim. Bu sözlük yazarları topluluğu, benim için bir aile gibi oldu; birbirimizden öğreniyor, tartışıyor ve fikir alışverişinde bulunuyoruz.

Fakat, bu yolculukta zorlu eleştirilerle de karşılaştım. Her ne kadar Ekşi Sözlük özgür bir platform olsa da, bazı kullanıcıların agresif ve yıkıcı eleştirileriyle yüzleştim. Bu eleştiriler, benim yazma tutkumuzu ve kendimi ifade etme isteğimi söndürmeye çalıştı. Ancak, bu zorluklar beni daha da güçlü kıldı ve düşüncelerimi daha net bir şekilde ifade etmemi sağladı.

Bu sözlük yazarları topluluğu, benim için sadece bilgi alışverişi yapan bir grup değil, aynı zamanda bir destek sistemi haline geldi. Her bir eleştiri, benim gelişmem için bir fırsat oldu ve yazma becerilerimi geliştirmeme yardımcı oldu. Bu platformdaki etkileşimlerin her biri, benim kişisel gelişimime katkıda bulundu ve dünyayı sözlükler aracılığıyla keşfetmemi sağladı.

Bu yolculukta, sözlük yazarları topluluğunun gücü ve desteğiyle daha da büyüdüm. Ekşi Sözlük, benim için sadece bir bilgi kaynağı değil, aynı zamanda bir sığınak ve ikinci bir aile haline geldi. Bu platformda edindiğim deneyimler ve bilgiler, benim dünyayı algılayışımı şekillendirdi ve kişisel gelişimime büyük katkıda bulundu.

Bu nedenle, Ekşi Sözlük'e ve sözlük yazarları topluluğuna minnettarım. Onlar, meraklı ve araştırmacı ruhumu beslediler ve bana kendimi ifade etme özgürlüğü verdiler. Bu yolculukta edindiğim dostluklar ve bilgiler, benim hayatımın en değerli hazineleri arasında yer alıyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri