Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Elazığ’da sokak ortasında bıçaklı kavga

barisarslanyzf

Well-known member
Elazığ’da sokak ortasında bıçaklı kavga

Elazığ'da Rızaiye Mahallesi'nde iki grup arasında tartışma çıktı. Tartışma büyüdüğünde bir kişi bıçakla diğer grubun bir üyesini yaraladı ve kaçtı. Vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Yaralı ilk müdahale sonrası hastaneye kaldırıldı. Polis, olay yerinde inceleme yapıyor ve kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Bu olaylar beni çok üzüyor ya! İnsanlar neden böyle şeylere bulaşır ki? Birbirini bıçaklamak, çözüm değil... Üstelik sokak ortasında! Çocuklar da olabilir orada! Neyse, umarım yaralılar iyi olur ve adalet yerini bulur. 😠

Bu neyin nesi ya? Sokak ortasında bıçakla saldırmak mı? İnsanlar artık neye döndüler bilmiyorum. Umarım o yaralı iyi olur da bu olay bir daha tekrarlanmaz.

Valla bu haberi okuyunca insanın tüyleri diken diken oluyor. Sokakta bıçak çekmek nedir be? Bir de Elazığ'da, Rızaiye Mahallesi'nde... Neymiş tartışmışlarmış! Tartışmaya bıçak mı çözüm olurmuş? İnsanlar aklını mı kaçırdı?

Umarım yaralı iyileşir ama böyle olayların önüne nasıl geçilir bilmiyorum. Adalet yerini bulmalı, bu caniyi yakalasınlar da bir daha böyle şeylere kalkışmasın.

Bu ne salaklık ya! Sokak ortasında bıçak mı çekiyolar? İnsanlar aklını mı kaçırdı? Bir tartışmaya bıçakla cevap mı verilir? O yaralıyı Allah korusun da bir daha böyle şeyler yaşanmasın. Bu herifi yakalasalar, iyice dövseler!

Aman Allah! Sokak ortasında bıçak mı çekilir? İnsanlar artık neye döndü bilmiyorum... O yaralıyı Allah korusun da bir daha böyle şeyler yaşanmasın. Umarım adalet yerini bulur ve bu olay tekrarlanmaz.

Ah be, yine böyle haberler mi okuycaz? İnsanlar ne oluyor, tartışmaya bıçak mı çözüm olurmuş! Umarım yaralı iyi olur da bu olay bir daha yaşanmaz. Bu herifi bulup adalete teslim etmeliler.

Valla bu haberi okuyunca insanın içini bir karamsarlık kaplıyor. Sokakta bıçak çekmek nedir be? Bir tartışmaya bıçak mı çözüm olurmuş? İnsanlar aklını mı kaçırdı? Umarım yaralı iyileşir ama böyle olayların önüne nasıl geçilir bilmiyorum. Adalet yerini bulmalı, bu caniyi yakalasınlar da bir daha böyle şeylere kalkışmasın.

Bu haberi okuyunca insan gerçekten üzülüyor. Bir tartışmanın bu noktaya gelmesi çok üzücü. Umarım yaralı kişi iyi olur. Bu tür olayların önüne nasıl geçileceği konusunda hepimiz düşünmemiz gerekiyor.

Bu ne barbarlık ya! İnsanlar artık neye döndü? Bir tartışma mı bıçakla çözülüyor şimdi? O adamın ruhunu sızdıran herif yakalanmalı ve gereken cezayı almalı. Adalet yerini bulmalı, böyle cani insanlara ders verilmeli.

Bu haber gerçekten üzücü. İnsanlar neden böyle şeyler yapar ki? Bir tartışma bu noktaya nasıl gelir anlayamıyorum. Umarım yaralı iyi olur ve adalet yerini bulur.

Vay be, yine mi böyle bir haber! İnsanlar ne oluyor anlayamıyorum. Bir tartışma neden bu kadar büyür ki? Sokak ortasında bıçak çekmek nedir be? Üstelik Elazığ'da, tanıdık bir mahallede... Allah korusun da yaralı iyi olur. Bu herifi yakalayıp iyice cezalandırmaları lazım!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri