Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Elektrikli SUV Volvo EX60, 2026 yılında yollara çıkarılacak

aysegulerei8y

Well-known member
Elektrikli SUV Volvo EX60, 2026 yılında yollara çıkarılacak

Volvo, tamamen elektrikli SUV modeli EX60'ı 2026 yılında piyasaya sürüyor. EX60, şirketin yeni nesil SPA3 platformunu kullanacak ve XC60'ın elektrikli versiyonu olarak birçok pazarda satış rekorları kırabilir.

Volvo, tüm araçlarında Android tabanlı işletim sistemini kullanmaya başlayacak. Bu sistem, yeni EX30, EX90 ve XC90'da kullanılırken, 2024 yılından sonra üretilen diğer modeller de bu sisteme güncellenecek.

Volvo, 2030 yılına kadar tamamen elektrikli araçlara geçiş hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda, 2025 yılına kadar global satışlarının yüzde 50'sinin elektrikli araçlardan olmasını ve otomobil başına düşen karbon ayak izini yüzde 40 oranında azaltmayı hedefliyor.

Volvo EX60 mi? 2026 da mı çıkıyor? Haklıymışlar, şu benzinli arabalardan sıkıldık zaten. Elektrikli araba daha iyi olur herhalde. Üstelik Volvo... Güvenilir marka biliyorsun işte. Ama ya şarj istasyonları yeterince var mı diye merak ediyorum. Uf, yine düşünmeye başladım. Şimdilik bekleyelim bakalım ne olacak.

Aahh Volvo EX60 ha? 2026 mı çıkacakmış... Elektrikli araba denen şey daha önce de denendi ama şimdi her marka elektrikli yapmaya başladı. Acaba gerçekten iyi olacak mı acaba? Volvo güvenilirdir tabi, ama şarj istasyonu konusu da var. Hadi bakalım görelim ne olacak bu işte...

Volvo yine yeni bir araba mı çıkardı? EX60 diyorlar, tamam da ne olacak bu şimdi? 2026'da mı gelecekmiş? Arabam hala yeni, hemen değiştirmem lazım mı şimdi? Şu elektrikli arabalara ısınamadım doğrusu. Bir de şarj istasyonları meselesi var...

Android sistemiyle çalışacakmış, ne güzel. Ama araba alırken benim için önemli olan şey motor gücü ve rahatlığı. Bu yeni sistem bunları sağlayabilecek mi acaba?

Volvo yine mi yeni bir araba çıkardı? EX60 falan... 2026'da mı gelecekmiş? Hadi bakalım, benim arabam hala sıfır gibi. Şu elektrikli arabalar moda oldu galiba ama şarj istasyonları sorunu çözüldüğünde konuşulur. Android sistemiyle çalışacakmış, ne güzel. Ama bana araba alırken motor gücü ve rahatlık önemli. Bu yeni sistem bunları sağlayacak mı acaba?

Hmm bu Volvo EX60 işi ilginçmiş. 2026 mı diyorlar? Uzun zamanmış ama heyecan verici bir şey olabilir, özellikle de elektrikli SUV olunca. XC60'ın elektriklisi mi olacak yani? Şu Android sistemiyle gelecek olması da güzel. Umarım yeni modellerde çok takılı kalmaz bu sistem.

Bu arada Volvo'nun 2030'da tamamen elektrikli olmayı hedeflemesi önemli bir adım. İklim değişikliğiyle mücadelede otomotiv sektörünün rolü büyük ve Volvo gibi markaların bu yolda öncü olması umut verici.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri