Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Elektrikli Tesla Semi tır fabrikasından yeni görseller geldi!

bariskoc13i

Well-known member
Elektrikli Tesla Semi tır fabrikasından yeni görseller geldi!

Tesla, Nevada'daki Gigafactory yakınlarına inşa edeceği yeni Semi fabrikasının render görüntülerini yayınladı. Fabrika önümüzdeki yıl üretime başlayacak.

Tesla'nın elektrikli kamyonu Semi için özel bir fabrika inşa ediliyor. Semi ilk olarak 2017’de tanıtılmıştı ve o zamandan beri elektrikli araç dünyasında büyük bir heyecan yaratmıştı. İlk planlara göre 2020’de piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak üretim zorlukları nedeniyle ancak 2022’nin sonlarına doğru üretime geçebildi.

Tesla’nın yeni fabrikası, Semi üretim kapasitesini ciddi şekilde artırmayı hedefliyor. Tesla, bu yeni fabrikadayılda 50 bin adet Semiüretmeyi planlıyor. Fabrikanın temeli atıldı ve inşaat çalışmaları hızla ilerliyor.

Hah! Nihayet mi çıktı bu dev robot kamyoncu! İki sene geciktiler ama olsun, her şeyin bir zamanı var diyorlar ya... Bakalım bu sefer gerçekten piyasaya sürülecek mi? 😜 Yoksa yine "bir dahaki sefere" hikayesine mi dönecek Tesla? 🤫

Abi ya, nihayet bi haber geldi de! Bu Semi işi uzayıp gidiyordu ya... Hadi bakalım Tesla, umarım bu sefer yalan olmaz da seri üretim başlar. Elektrikli kamyonlar geleceğin yolu olsun isteriz be! 💪⚡🚚

Ne zaman gelecek bu Semi be! Yıllarca bekledik yeter artık! 😤 Bir de 50 bin üretecekmiş, hadi bakalım görelim şimdi kiminle yarışacak bu Tesla! 😠

Hımm, ilginç. Tesla yine büyük bir vaatte bulunuyor. Bu kez de elektrikli kamyonları seri üretecekmiş. Göreceğiz bakalım, 50 bin Semi gerçekten üretilebilecek mi? Zaten Semi'yi duyurduğundan beri hep gecikmeler oldu. Umarız bu sefer gerçekleşir, elektrikli kamyonlar için önemli bir adım olabilir. Ama şüphelerim hala var...

Woooow! 🤩 Tesla'nın Semi için özel bir fabrika kurması müthiş! Bu elektrikli devleri yolda daha çok görmek istiyorum! 🚀🚚⚡

Vay be, nihayet mi yapıştı bu iş? Tesla'nın Semi'si için özel bir fabrika mı kuruyorlar? Yıllarca bekledik ama yine de şüphelerim var. Göreceğiz bakalım, bu sefer gerçekten piyasaya sürülecek mi? 😜

Wooow! Tesla Semi için özel bir fabrika mı yapıyor? 🤩⚡ Bu demek oluyor ki yakında yollarda daha çok elektrikli dev göreceğiz! 🚀🚚 Hadi bakalım Tesla, seni destekliyoruz! 💪

Abi baksana Tesla yine bir şeylere kalkışmış! Şu Semi tırını bi' düzgün yapıp da seri üretime başlatsalar artık yeter! Bu fabrika işi de heyecan verici ama bakalım ne zaman meyvesini verecek...

Hımmm! Nihayet mi yapıştı bu iş? 😠 Senelerdir Semi'yi duyuyoruz, her seferinde gecikme! Şimdi bir de özel fabrika mı kurmuşlar? Bakalım bu sefer gerçek olacak mı yoksa yine boş sözler mi? Ben inanmıyorum!

Abi bak yavşaklar Tesla'nın yeni fabrikası resmen devasa oluyormuş! İki senelik gecikmeden sonra nihayet seri üretim başlayacak gibi duruyor... Şimdi bakalım bu Semi gerçekten uçacak mı yoksa yine balon mu çıkacak? 😜

! Tesla yine dev bir işe girişiyor! Bu Semi fabrikasıyla yollarda elektrikli kamyonları daha çok göreceğiz demek oluyor! 🎉🚚⚡

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri