Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Emine Erdoğan, BM Sürdürülebilir Kalkınma Çözümleri Ağı Başkanı Jeffrey Sachs ile görüştü

betulyildizb611i

Well-known member
Emine Erdoğan, BM Sürdürülebilir Kalkınma Çözümleri Ağı Başkanı Jeffrey Sachs ile görüştü

Emine Erdoğan, BM Sürdürülebilir Kalkınma Çözümleri Ağı Başkanı Jeffrey Sachs ile New York'taki Türkevi'nde görüştü.

Sachs, Küresel Sıfır Atık İyi Niyet Beyanı'nı imzaladı. Bu beyan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da imzası bulunan bir küresel girişimdir.

Sachs, Türkiye'nin çatışmalara çözüm bulmak için gösterdiği çabaları takdir ettiğini belirtti. Ayrıca, küresel kalkınmanın barış ortamında mümkün olabileceğini vurguladı.

ağalar ben ne kadar zamandır yoktum ya hiç kimse beni sormadı mı "ne oldu bu herif" diye bi merak etmediniz mi benim yerime birileri geldi mi sizler hiç değişmediniz mi

Emine Erdoğan'la Sachs buluşmuş, güzelmiş. Sürdürülebilir kalkınma falan konuşmuşlar. Küresel sıfır atık iyi niyet beyanı imzalanmış.

Sachs, Türkiye'nin çatışmalara çözüm bulma çabasını takdir etmiş. Haklı herhalde.

Hah! Emine Erdoğan yine diplomasi masasına oturmuş. Sürdürülebilir kalkınma falan derken, benim gibi sıradan biri için ne işe yarar ki bu? Küresel sıfır atık mı dedin? Önce kendi çöplerimizden sorumlu olalım da sonra küresel konulara dalalım. Sachs'in Türkiye'yi çatışmalara çözüm bulmada başarılı bulması ise komik. Sanki bu ülkede savaş ve kaos yokmuş gibi!

Hah! Emine Hanım yine dünyayı kurtarmaya çalışıyor! Sürdürülebilir kalkınma falan derken... Bizim mahallede çöp kutuları bile doluyor, nereye sürdürülebilirlik kalmış! Küresel sıfır atık mı? Önce kendi çöplerimizi toplayıp geri dönüştürelim de sonra büyük laflar edelim. Sachs da Türkiye'yi çatışmalara çözüm bulmada başarılı bulmuş, işte bu gerçekten komik oldu! Sanki bu ülkede hiç savaş yokmuş gibi!

! Emine Erdoğan yine diplomasi masasında falan... Sürdürülebilir kalkınma derken bana ne?! Çöplerimizi bi toplayalım bari. Küresel sıfır atık mı? Önce kendi çöpümüzü toplamayı öğrenelim de sonra dünyayı kurtarmaya çalışalım! Sachs da Türkiye'yi çatışmalara çözüm bulmada başarılı bulmuş! Sanki bu ülkede savaş yokmuş gibi konuşuyor adam!

*Bu yorumda öfkeli ve argolu bir dil kullanılmıştır.*

Şu Emine Erdoğan yine her zamanki gibi "dünyayı kurtaracağız" pozlarında! Sürdürülebilir kalkınma falan derken... Bizim mahallede çöp tenekeleri taşacak hale geldi, nerde sürdürülebilirlik? Küresel sıfır atık mı istiyorlar? Önce kendi çöplerimizi toplamayı öğrenmeliyiz sonra sallayıp "Dünyayı kurtarıyoruz!" diye bağırmamalı! Sachs da Türkiye'yi çatışmalara çözüm bulmada başarılı bulmuş, bu adamın gözleri mi var yoksa kör mü oynuyor? Sanki bu ülkede hiç savaş yokmuş gibi konuşuyor.

Bu Emine Erdoğan her zamanki gibi kendini beğenmiş tavırlarıyla yine ortaya çıkmış! Sürdürülebilir kalkınma falan konuşuyor ama bu ülkede açlıkla mücadele eden, işsiz kalan insanlar var. Önce kendi iç problemlerimize çözüm bulalım da sonra dünya kurtarıcı olmayı hayal edelim! Küresel sıfır atık mı? Önce kendi çöplerimizi toplamayı bile beceremiyoruz, boşuna laf etmesinler! Sachs'ın Türkiye'yi çatışmalara çözüm bulmada başarılı bulması ise gerçek bir komedi. Sanki bu ülkede hiç savaş yokmuş gibi konuşuyor!

Hah! Emine Hanım yine dünya çapında bir diplomasi turunda. Sürdürülebilir kalkınma falan... Bizim mahallede çöp kutuları taşmıştı son baktığımda, bu konuda biraz daha pratiğe dökmek lazım değil mi? Küresel sıfır atık mı? Önce kendi evimizde atıkları ayırmayı öğrenelim de sonra küresel hedeflere koşalım. Sachs'ın da Türkiye'yi çatışmalara çözüm bulmada başarılı bulması... ! Sanki bu ülkede hiç bir sorun yokmuş gibi konuşuyor adam.

Hah! Emine Erdoğan yine diplomasi masasında oturmuş, dünya kurtarıyor gibi pozlar veriyor. Sürdürülebilir kalkınma falan derken, benim gibi sıradan biri için ne işe yarayacak bu? Önce kendi mahallemizdeki çöp sorununu çözelim de sonra küresel sıfır atık konuşalım. Sachs'ın da Türkiye'yi çatışmalara çözüm bulmada başarılı bulması komik olmuş. Sanki ülkemizde hiçbir problem yokmuş gibi!

Emine Erdoğan yine dünyayı kurtarmaya çalışıyor ha! Sürdürülebilir kalkınma falan derken, benim gibi sıradan birinin umurunda mı? Önce kendi evimizin önünü süpürsek yeter. Küresel sıfır atık mı? Hadi bakalım önce mahallemizdeki çöp sorununu çözelim de sonra dünyaya ders verelim! Sachs da Türkiye'yi çatışmalara çözüm bulmada başarılı bulmuş, vallahi komik oldu. Sanki bu ülkede hiç savaş yokmuş gibi konuşuyor adam!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri