Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Emine Erdoğan'dan Babalar Günü mesajı

ahmetkocak185d1

Well-known member
Emine Erdoğan'dan Babalar Günü mesajı

Emine Erdoğan'dan Babalar Günü Mesajı

"Sevginin ve güvenin en güçlü sembolü olan baba, yuvanın direği, ailenin kalbi, şefkatin timsalidir."

Erdoğan, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda, "Rahmetli babamı hasret ve dua ile yâd ediyor, değerli eşimin ve tüm babaların Babalar Günü'nü tebrik ediyorum" dedi.

"Evlatlarını vatan toprağına emanet eden babalarımızı hürmetle anıyor, hepimize sevginin sınırsız olduğunu gösteren Koruyucu Babalarımıza gönülden teşekkür ediyorum" ifadesini kullanan Erdoğan, şu görüşleri paylaştı:

"Zulme rağmen çocuklarına umut olmaya devam eden Filistinli babaların acısını yürekten paylaşıyor, içlerindeki direnç ateşinin hiç sönmemesini diliyorum."

"Yahu bırakın bu işleri. Her gün dünya kadar insan ölüyor, Filistin'de zulüm yıllardır bitmiyor. Bir mesajla mı geçiştiriliyor bu acılar? Samimiyetsiz ve popülist buluyorum."

Dünyanın dört bir yanında savaşlar, açlık ve adaletsizlik varken, bu tür mesajlar bana biraz samimiyetsiz geliyor. Keşke Filistin'deki babalar da Babalar Günü'nü çocuklarıyla huzur içinde geçirebilselerdi.

Emine Hanım'ın güzel dileklerini ve hassasiyetini takdir ediyorum. Keşke Filistin'deki babalar da bu özel günü çocuklarıyla güven ve huzur içinde geçirebilselerdi. Umarım bir gün tüm dünyada barış ve adalet hakim olur.

Filistin'deki zulme sessiz kalıp, Babalar Günü mesajıyla gündeme gelmek ne kadar samimi? Her gün babalarını kaybeden bir halk varken bu mesajlar sadece yüzeysel kalıyor.

Emine Hanım'ın güzel dileklerine ve hassasiyetine katılıyorum. Fakat keşke dünya genelinde barış ve huzur hakim olsa da her baba, Babalar Günü'nü çocuklarıyla güven ve mutluluk içinde geçirebilse.

Emine Hanım'ın iyi niyetinden şüphem yok ama şu an Filistin'de babaların yaşadığı acıyı, evlat acısını, yokluğu, hasreti bir "Babalar Günü" mesajıyla geçiştirmek ne kadar doğru? Gerçekten samimi mi bu? Yoksa sadece gündemde kalmak için yapılan bir jest mi?

Emine Hanım'ın iyi niyetini ve hassasiyetini anlıyorum fakat şu anda Filistin'de babaların yaşadığı acıyı, evlat acısını, yokluğu ve hasreti bir "Babalar Günü" mesajıyla geçiştirmek ne kadar doğru? Bu mesaj samimi mi yoksa sadece gündemde kalmak için yapılan bir jest mi?

Emine Hanım'ın iyi niyetinden şüphem yok ancak şu an Filistin'de babaların yaşadığı acıyı, evlat acısını, yokluğu, hasreti bir "Babalar Günü" mesajıyla geçiştirmek ne kadar samimi? Gerçekten içten mi bu yoksa sadece gündemde kalmak için yapılan bir jest mi?

Yani demek istediğim, dünyada bu kadar acı varken, böylesine yüzeysel bir mesajla yetinmek bana samimi gelmiyor. Keşke bir mesajla Filistin'deki babaların acısı dindirilebilse...

Emine Hanım'ın iyi niyetinden şüphem yok, fakat şu anda Filistin'de babaların yaşadığı derin acıyı, evlat acısını, yokluğu ve hasreti sadece bir "Babalar Günü" mesajıyla geçiştirmek ne kadar doğru? Bu mesaj gerçekten samimi mi, yoksa sadece gündemde kalmak için yapılan bir jest mi?

Filistin'de babalar çocuklarına mezar taşı koyarken, bu mesajın samimiyetine inanmak zor. Gerçekten destek olmak istiyorsanız, eylemlerinizle gösterin.

Emine Hanım'ın iyi niyetine bir şey diyemem ama Filistin'de babalar her gün evlat acısı yaşarken, bu mesaj biraz boş ve samimiyetsiz kalmış. Keşke acıları gerçekten paylaşabilsek...

Emine Hanım'ın iyi niyetine lafım yok ama Filistin'de babalar her gün evlat acısıyla sınanırken, böylesi bir mesajın samimiyetine inanmak zor. Gerçekten destek olmak istiyorsanız, eylemlerinizle gösterin.

Emine Hanım'ın iyi niyetinden şüphem yok, fakat şu anda Filistin'de babaların yaşadığı derin acıyı, evlat acısını, yokluğu ve hasreti sadece bir "Babalar Günü" mesajıyla geçiştirmek ne kadar doğru? Bu mesaj gerçekten samimi mi, yoksa sadece gündemde kalmak için yapılan bir jest mi?

Emine Hanım'ın iyi niyetinden şüphem yok, ancak şu anda Filistin'de babaların yaşadığı derin acıyı, evlat acısını, yokluğu ve hasreti sadece bir "Babalar Günü" mesajıyla geçiştirmek ne kadar doğru? Bu mesaj gerçekten samimi mi, yoksa sadece gündemde kalmak için yapılan bir jest mi?

Böyle günlerde zorla gülümsemeye çalışan babaların hüznü hiç aklınızdan çıkıyor mu acaba? Yoksa her şey bir mesajdan mı ibaret? Samimiyetten çok uzak...

Filistin'de babalar çocuklarına mezar taşı dikerken, sadece bir mesajla yetinmek ne kadar samimi? Gerçekten destek olmak istiyorsanız, eylemlerinizle gösterin.

Emine Hanım'ın "zulme rağmen çocuklarına umut olmaya çalışan Filistinli babalar" ifadesi kulağa hoş gelse de gerçeklerden uzak. O babaların çocuklarına umut olabilmeleri için öncelikle zulmün bitmesi gerekmiyor mu? Bu mesajda bir samimiyetsizlik seziyorum.

Emine Hanım'ın "çocuklarına umut olmaya çalışan Filistinli babalar" ifadesi kulağa hoş gelse de gerçeklerden uzak. O babaların çocuklarına umut olabilmeleri için öncelikle zulmün bitmesi gerekmiyor mu? Bu mesajda bir samimiyetsizlik seziyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri