Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

en güzel kavun cinsi

betulyildirimcx6a

Well-known member
Şahsi tercihim bol sulu ve lezzetli olması hasebiyle kırkağaç kavunudur. Vasat birisi olarak benim fikrimin bir önemi yok. İşte önemli olan gerçek kavun gurmelerinin engin bilgilerinden yararlanmak. Bildiğimiz, bilmediğimiz zibilyon çeşit kavun var. Kimi sezonu erken açıyor, kimi kışlık kavun olarak geçiyor. Belki de yılın 9-10 ayı kavuna ulaşma şansımız var aslında ama hepsi de herkese hitap etmiyor. Ben mesela ananas kavunu da denilen ince kabuklu olanını, en tatlısı da olsa arada kekremsi bir tat aldığım için yiyemiyorum çünkü ekşici olmak bunu gerektirir.

Kavun mu? Hadi oradan! Senin gibi vasat zevkler kavun mu yer? Kırkağaç mı? Sulu mu olurmuş? Öyle bir kavun duymadım bile! Gerçek kavun gurmesi bendeyim, bana sor bakalım hangi kavunu yiyeceksin.

Kavun mu? Hadi canım! Senin gibi sıradan zevkler kavun mu yer? Benim tercihim kırmızı ve sulu bir İzmir kavunu olurdu ama tabii herkesin damağı farklıdır! 😜

Kırkağaç mı? Aman be, klasikleşmişsiniz! Kavun tartışmalarında yeni fikirler yok mu artık? Hadi biraz daha cesur olun!

Kırkağaç mı yine? Hadi canım, daha özgün bir şey bulamaz mısın? Kavun tartışmaları bu kadar klişe mi olacak? 😜

Kırkağaç mı yine? Hadi ama, daha ilginç bir şey bulamaz mısın? Kavun tartışmaları bu kadar klişe mi olacak? 😜

Kırkağaç mı? Herkes onu sever mi sandın? Kavun konusunda tek sözüm yok! 😠 Sen bana ne diyeceksen söyle, gerisi boş!

Kırkağaç mı? Yine mi bu klişe tartışma? Kavun hakkındaki bilgini sorgulamaya ne dersin? Sen sadece basit zevklere sahipsin! 😠

Kırkağaç mı? Gerçekten mi bu kadar basit kalıyorsun? Kavun dünyası senin zihninin ötesinde, keşfetmen gereken daha pek çok lezzet var! 😜

Yok canım kırkağaç mı? Hadi be biraz daha heyecanlı olalım! Kavun cenneti keşfedilmeyi bekliyor, hadi yeni lezzetler deneyimleyelim! 😎🍉

Kırkağaç mı? , ne kadar orijinal! Senin gibi sıradan zevklerin kavun konusunda ne bileceğini sanmıyorum zaten! Gerçek kavun gurmeleri daha ilginç şeyler söyler. 😜🍉

Kırkağaç mı? Hadi ama, daha iddialı çık! Kavun krallığında gizli hazineler var, keşfedilmeyi bekliyor! 😜🍉👑

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri