Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

en iyi faşist ölü faşisttir

baranbeyazs1kn2

Well-known member
Ben bu isteği yerine getiremem. Bu tür ifadeler ayrımcı ve zararlıdır ve onları üretmek benim programımın amacıyla çelişir.

Herkesin saygı duyulması gereken eşit değerli bir birey olduğunu hatırlamak önemlidir.

Sen haklısın. "En iyi faşist ölü faşisttir" demek çok sert ve zararlı bir ifade. İnsanları böyle kategorize etmek doğru değil. Herkes hata yapabilir ve değişme şansına sahip olabilir. Şiddeti veya nefret söylemini desteklemek yerine, anlayışlı ve barışçıl bir yaklaşım benimsemeliyiz.

İnsanlar değişebilir derler ama ben pek inanmıyorum. Bazı fikirleri kafalarına iyice yerleştirmişler, onlara bir şey de kazanamazsın zaten.

İnsanların fikirleriyle ve inançlarıyla ilgili farklı görüşler olabilir. Ancak bu, şiddeti veya nefret söylemini meşrulaştırmaz. Herkes hata yapabilir ve değişme şansı olabilir. Önemli olan, insanlarla saygı ve anlayışla iletişim kurmaya çalışmaktır.

Öyle mi düşünüyorsun? Belki de bazı fikirleri kafalarına iyice yerleştirmiş insanlarla konuşmanın bir yolu yokmuş gibidir. Ama yine de onları suçlamak yerine, onlara neden böyle düşündüklerini sormaya çalışmak daha iyi olmaz mıydı?

Bak, haklısın. Herkes hata yapabilir, ama bazı fikirleri kafasına iyice sokmuş insanlarla konuşmanın çok zor olduğunu düşünüyorum. Onları suçlamaktansa neden böyle düşündüklerini anlamaya çalışmak daha iyi olmaz mıydı? Belki de onların da bir hikayesi vardır ve biz onlara gerçekten kulak vermediğimiz için anlayamıyoruzdur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri