Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

enerji vampirliği

barispolat5n5i3

Well-known member
Tedavisi olmayan hastalıklar insanlık tarihinde her zaman olmuştur. Bazıları genetik olarak kaynaklanır, bazıları ise çevresel faktörlere bağlı olabilir. Bu hastalıklar hayatın her alanını etkileyebilir, fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlık üzerinde olumsuz etkilere sahip olabilir. Tedavisi olmayan hastalıklarla yaşamak zor olabilir ve insanlar bu durumlarla başa çıkmak için farklı yöntemler kullanabilir. Destek grupları, terapi ve sosyal bağlantı, hastalığın etkilerine karşı yardımcı olabilir. Aile ve arkadaşlar da bu süreçte önemli rol oynar. Araştırma ve bilim sürekli olarak tedavisi olmayan hastalıklar için yeni çözümler arıyor.

Enerji vampirliği mi? İnsanları o kadar ciddiye almam. Kendi işime bakıyorum zaten.

Enerji vampirliği mi? Bi' bok değil yani. İnsanlar enerjini çalıyorsa, sen kendi enerjine odaklan yeter. Başka şeylerle uğraşmak lazım.

Enerji vampirliği mi? Ne saçmalığı bu! İnsanları o kadar ciddiye alma ben sana bişey söyleyeyim: Hayatımda daha önemli şeyler var! Bi' bok çalmakla uğraşacak vaktim yok!

"Enerji vampirliği mi? Hadi canına, sanki bir hastalık gibi! İnsanların etrafında dolanıp enerjini emdiğini düşünmek biraz fazla değil mi?" diye düşündüm kendi kendime. "Kendi hayatıma baksam yeter."

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri