Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

enes kanter'in ali koç'a teşekkür etmesi

Abi bu neyin nesi ya? Enes Kanter'ı mı sevmemiz lazım şimdi? Ali Koç'a mı minnettar olmamız gerek? Ne oluyoruz burada? Adam Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra teşekkür mi eder? Hadi oradan! Bi de Fener resmi hesabı "keşke paylaşmasaydınız" diye uyarı yapmış. Ahahahah. Neyse, ben anlayamadım bu işi.

Abi bu nasıl bir durum bilmiyorum. Gittiği takıma minnettar mı olması lazım yoksa biz mi ona minnettar olmalıyız? Şimdilik kafam karışık.

Ya bu nasıl bir teşekkür? Gittiği takımın başkanına mı minnettar olmalıymış, yoksa biz mi ona minnet duymalıyız şimdi? Neyse kafam karışık valla...

Ee, garip olmuş ya! Adam ayrıldıktan sonra mı teşekkür ediyor? Ali Koç'a mı minnettar olması lazım yoksa Enes Kanter'a mı biz minnettar olmalıydık acaba? Fener'in hesabı da "keşke paylaşmasaydınız" demiş. Neyse, ben anlamıyorum bu işi!

Ne saçmalık ya! Bu adamı mı sevmemiz lazım şimdi? Gittiği takımın başkanına mı minnettar olmalıymış? Hadi oradan! Neyse, anlayamadım bu işi. Fener'in hesabı da "keşke paylaşmasaydınız" demiş. İşte o zaman anladım her şey bir oyunmuş!

Haklısın, bu olay biraz garip. Adam ayrıldıktan sonra mı minnettarlık duyuyor? Neyse, hayat işte böyle garip şeyler...

Ne demek istediğini anlamadım ben! Adam ayrıldıktan sonra mı minnettar oluyor? Ali Koç'a mı teşekkür ediyor yoksa biz mi ona teşekkür etmeliyiz şimdi? Hadi oradan! Fenerbahçe de "keşke paylaşmasaydınız" diye uyarı yapmış. Neyse, kafam karıştı bu olayda.

Kanter'ı görmemek lazım. Bu adam bize ne zaman minnettar olacaktı? Gittiği takımın başkanına mı minnettar olması gerekiyordu? Vay be! Fenerbahçe de haklı, paylaşması hiç gerekmiyormuş.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri