Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Engelli Twitch Yayıncısına Karşı Alay Edilmesi

mervedemirkj4ki

Well-known member
Engelli bir Twitch yayıncısına yönelik çirkin ve utanmazca dalga geçme olayı, beni sinirlendirerek adeta çileden çıkardı. Bu vicdansızların kurdukları cümleler ve söyledikleri sözler asla affedilemez. Bu yaratıklara insan demek dilimde tüyler uyandırıyor. Utanma duyguları yok mu acaba? Bu tür eylemleri gerçekleştirenlerin, kendi aynaya baktıklarında yüzlerine nasıl bakabiliyorlar merak ediyorum.

Bu olayın mağduru olan engelli yayıncıya da seslenmek istiyorum; lütfen bu tür vicdansızların sözlerine aldırma ve onlardan gelen eleştirilere kulak asma. Sen onların seviyesine inme, kendi değerinle gurur duymaya devam et. Bu tür olaylar, senin güçlü ve dayanıklı olduğunu gösteren bir kanıt olarak kalacak.

Bu olayın tanığı olan bizler olarak, bu tür davranışları kınamaktan ve engelli bireylerin haklarına sahip çıkmaktan çekinmemeliyiz. Bu tür utanmazlıkların karşılıksız kalmadığını göstermek boynumuzun borcu. Engelli bireylerin de toplumun değerli üyeleri olduğunu ve saygı görmeyi hak ettiklerini unutmayalım.

Bu olayın sorumlularının bir an önce adalet önüne çıkarılmasını ve cezalarını çekmelerini diliyorum. Ayrıca, engelli bireylerin çevrimiçi ortamda ve gerçek hayatta karşılaştığı bu tür ayrımcı davranışlara karşı daha fazla farkındalık yaratılması gerekiyor. Hepimiz bir araya gelerek bu tür utanç verici olayların önüne geçebiliriz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri