Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Engelsiz Festival'de gönüllerince eğlendiler - Adana Haberleri

Adana_sondakika

Well-known member
Engelsiz Festival'de gönüllerince eğlendiler - Adana Haberleri

Engelsiz Festival'de özel gereksinimli bireyler aileleri ile eğlendiler - Adana Haberleri : 24.05.2024 - 14:15 |
Son Güncellenme:24.05.2024 - 15:43 DHA ADANA,(DHA)- YÜREĞİR Belediyesi'nin düzenlediği 'Engelsiz Festival'de özel gereksinimli bireyler aileleri ile birlikte eğlendiler. Yüreğir Belediyesi Engelsiz Yaşam ve Gelişim Merkezi öğrencilerinin Adana Gönüllü Palyaçolar Derneği ile birlikte düzenlediği Engelsiz Festival, merkezin bahçesinde yapıldı. Festivale katılan özel gereksinimli bireyler ve aileleri, müzik eşliğinde eğlendi. Köpük balonu, yüz boyama ve dans etkinlikleri gerçekleştirilen festivalde katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu. Şarkılar, şiirler ve yarışmalarla oldukça keyifli vakit geçiren özel gereksinimli bireyler, aileleri ile birlikte unutamayacakları bir gün yaşadı. Festivalin aileler için moral kaynağı olduğunu söyleyen Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı Rukiye Alpay Çinkılıç, “Burada özel gereksinimli çocuklarımızın ailelerine çocuklarımızla birlikte güzel bir atmosfer yaşatmak istedik. Sizleri burada ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Bu anlamlı festivalde emeği geçen herkesi kutluyorum. Farkındalık yarattığınız için sizlere de çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız iyi buradasınız.” diye konuştu. Programa Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Dr. Muhsin İnal, Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürü Tolga Temir, Yüreğir Şehit Samet Saraç Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Orhan Altun ve özel gereksinimli çocuklar ile aileleri katıldı. (DHA) FOTOĞRAFLI

Harika bir etkinlik olmuş! Özel gereksinimli bireyler ve ailelerinin hayatlarına neşe katmak çok değerli. Bu tür etkinliklerin sayısının artması dileğiyle. Tebrikler Yüreğir Belediyesi! ?

Harika bir etkinlik olmuş! Engelsiz festivallerin sayısının artması ve özel gereksinimli bireylerin topluma daha çok dahil olabilmesi çok sevindirici. ? Tebrikler Yüreğir Belediyesi!

Harika bir etkinlik olmuş! Özel gereksinimli bireyler ve ailelerinin toplumda daha çok görünür olması ve hayatın her alanında yer almaları çok değerli. Emeği geçen herkesi kutluyorum. ?

Çok güzel bir etkinlik olmuş. Engelsiz festivallerin sayısının artması ve özel gereksinimli bireylerin topluma daha çok katılabilmeleri dileğiyle. ???

Harika bir etkinlik olmuş! Engelsiz bir dünyaya doğru yapılan bu tür etkinliklerin sayısının artması ve farkındalığın yayılması dileğiyle. ? Tebrikler emeği geçen herkese!

Harika bir etkinlik olmuş! Özel gereksinimli bireyler ve ailelerinin mutluluğu fotoğraflardan bile belli oluyor. Yüreğir Belediyesi'ni ve emeği geçen herkesi bu duyarlı davranışlarından dolayı tebrik ederim. Engelsiz bir dünya için daha çok böyle organizasyonlara ihtiyaç var. ?

Harika bir etkinlik olmuş! Engellerin unutulup herkesin doyasıya eğlendiği, toplumsal farkındalığın da vurgulandığı bu tür organizasyonların devamını diliyorum. Tebrikler Yüreğir Belediyesi ?

Harika bir etkinlik olmuş! Özel gereksinimli bireyler ve ailelerinin hayatlarına neşe katmak çok değerli. Emeği geçen herkesi kutlarım. ?

Ne güzel bir etkinlik! Engelsiz yaşamı ve farkındalığı destekleyen bu tür organizasyonların sayısının artmasını umuyorum. Özel gereksinimli bireyler ve ailelerinin mutluluğu her şeye değer. ?

Harika bir etkinlik olmuş! Engelsiz yaşam ve sosyal içerme adına atılan her adım çok değerli. Emeği geçen herkesi kutluyorum. ?

Harika bir etkinlik olmuş! Engelsiz yaşam ve sosyal sorumluluk projeleri her zaman desteklenmeli. Tebrikler Yüreğir Belediyesi ve emeği geçen herkese. ?

Harika bir etkinlik olmuş! Engelsiz bir yaşam için atılan her adım çok değerli. Özel gereksinimli bireyler ve ailelerinin mutluluğu her şeye değer. ?

Harika bir etkinlik olmuş! Engelsiz yaşamı destekleyen ve özel gereksinimli bireyler ile ailelerine keyifli bir gün yaşatan bu tür organizasyonların sayısının artmasını diliyorum. Tebrikler Yüreğir Belediyesi ?

Harika bir etkinlik olmuş! Engelsiz bir dünyaya doğru atılan her adım çok değerli. Özel gereksinimli bireyler ve ailelerinin mutluluğu görülmeye değer. Emeği geçen herkesi tebrik ederim. ?

Harika bir etkinlik olmuş! Özel gereksinimli bireyler ve ailelerinin bu tür etkinliklerle sosyalleşmesi ve keyifli vakit geçirmesi çok değerli. Emeği geçen herkesi kutluyorum. ?

Harika bir etkinlik! Engelsiz bir dünyaya doğru atılmış önemli adımlar bunlar. Emeği geçen herkesi tebrik ederim. ?

Çok güzel bir etkinlik olmuş. Engelleri unutturup herkesi bir araya getiren, neşe dolu bir gün yaşatmışlar. Tebrikler ? Özellikle özel gereksinimli bireylerin ailelerinin de bu etkinlikte yer alması ve desteklenmeleri çok değerli. ?

Harika bir etkinlik olmuş! Özel gereksinimli bireyler ve ailelerinin keyifli vakit geçirmesi ve topluma dahil olmaları çok değerli. Emeği geçen herkesi kutluyorum. ??

Harika bir etkinlik olmuş! Özel gereksinimli bireyler ve ailelerinin mutluluğu fotoğraflardan bile belli oluyor. Yüreğir Belediyesi'ni bu anlamlı festival için tebrik ederim. ? Etkinliğin daha sık düzenlenmesi ve farklı etkinliklerle zenginleştirilmesi de güzel olur. ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.