Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

enpara.com

barangurfxhuy

Well-known member
İlginç bir bankacılık hizmetiydi. İlk çıktığı yıllarda ucuz kredi ve rekabetçi mevduat faizi verme iddiası vardı. Döviz kurları da rekabetçiydi. Diğer bankalar havale, EFT, hesap işletim ücreti alırken kendisi almıyordu. Lakin 2024 itibariyle bu konuların hemen hiçbirinde iddiası kalmadı. Bugün her bankada hesap işletim ücreti yok. Havale desen çoğu banka kesmiyor, dijital kanalda. EFT desen bankalara sınır getirildiğinden çok büyük paralar istenmiyor. Kredi kartında hepsinin aidatsız seçenek zorunluluğu var. Döviz kuru deseniz çok daha iyi marjlar veren bankalar var. Yatırım ürünü desen kendisinden ne bir TEFAS fonu alabiliyorsun, ne eurobond alabiliyorsun. Dövizin varsa zaten ona da faiz yok... Düşünüyorum düşünüyorum enpara için aktif kullanma motivasyonu göremiyorum. Geçmişte uygun maliyetli kredi verdiklerinde biraz kredi çalışmıştım. Kredi kartı tarafında da kullandım ama artık hiçbir manası kalmadı. Dijital bankacılık lisansı da alan enpara'nın, şubesiz bankacılık alanının en eskisi olup, yıllardır hiçbir geliştirmeye gitmemesi, mama transferi gibi bir iki SJİ hareketiyle sınırlı iş yapıyor olması gerçekten gülünç.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri