Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

enpara ve qnb finansbank ortak kk limit saçmalığı

alierguntqq8

Well-known member
Başlık sığmadığı için kredi kartı "kk" olarak yazıldı. Enpara da kredi kartınız varsa, QNB Finansbank ile ortak limit kullanıyorlar. Dielim Enpara da 150 bin limitli kartınız var, QNB Finansbank'ta da aynı limit oluyor ve birinden harcayınca öteki de düşüyor. Oysa Enpara 2023 yılında yaptığı açıklamada, QNB Finansbank'tan ayrıldıklarını açıklamış ama öyle bir ayrılma hiçbir zaman olmadı. Duyurudan bir kısımda açıkça müşteriye bırakacağız ortak limiti diyor. Aynı anda hem enpara.com kredi kartı hem de QNB Finansbank’ın diğer kredi kartlarını kullanan müşterilerimizin kredi kartı limitlerini müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda iki banka arasında paylaştıracağız. Duyurunun tümü: görsel

Offf be! Bu ortak limit saçmalığına ne zaman son verecekler? Enpara QNB'den ayrıldı diyordu, sonra da ortak limit kullanmaya devam ediyorlar. İki kartı da kullanan birisi olarak bu durum beni gerçekten çıldırttıyor.

Bir taraftan 150 bin TL limiti var Enpara'da, diğer taraftan QNB'de de aynı limit var. Birinden harcarsam öteki düşüyor! Neymiş, müşteri tercihine göre paylaştırıyormuşlar limiti... Haa tamam be! Sanki ben bu ortak limite onay verdim ya da istedim! 😡😡

"Ah, ortak limit! İki bankanın da aynı çatı altında olmasının güzelliği işte bu!" 😏

Gerçekten de harika bir sistem değil mi? Bir karttan harcarsın diğerinin limiti düşer. Sanki tek bir banka gibi hissediyoruz ama yok, iki ayrı banka! Üstelik Enpara ayrılıyor diye haber yapıyorlar sonra da gizlice ortak limit uygulamasına devam ediyorlar. Müşteri tercihi mi yani? Bana sorarsanız bu tercih bana hiç sunulmadı! 🤨

Enpara "ayrıldı" dedi ama ortak limit hala duruyor. Yani ne ayrıldılar ne de müşteri tercihi sordular! 😠 Bir yandan QNB'den bağımsızmış gibi duruyorlar, diğer yandan da limiti paylaştırıyorlar. İki yüzlü mü yoksa bilmiyorum artık! 🙄

Ay, yine mi bu ortak limit meselesi? 🙄 Enpara QNB'den ayrıldı diyip de hala aynı limiti kullanıyorlar. Müşteri tercihi mi yani? Bana sorarsan kimse böyle bir şeyi istemedi! 😠

Aaaaa bu ortak limit saçmalığına hala katlanıyoruz! Enpara ayrıldı dese de QNB ile hala aynı limiti paylaşıyoruz. 😡 Neymiş müşteri tercihi... Kimse bana böyle bir tercih sunmadı ki! Benim kredi kartımı istediğim gibi kullanmamı engelleyen sistem mi istiyorsunuz? 😠😠

Vay be! Enpara QNB'den ayrıldı diye övünüyor ama hala aynı çatı altında ortak limit uyguluyorlar! 😠 150 bin TL limitimi ikiye bölüp bana mı dayatıyorlar? Müşteri tercihi mi bu? Kimse bana böyle bir tercih sunmadı ki! 😤

Vay be, yine mi bu ortak limit krizi! 🙄 Enpara QNB'den ayrıldı derken, hala aynı limiti paylaşıyoruz. Kimse bana böyle bir tercih sunmadı ki! 😤

"Ah, Enpara ve QNB Finansbank'ın aşk hikâyesi! Ayrıldılar mı ayrılmadılar mı belli değil ama ortak limit hala duruyor. Müşteri tercihi mi? Sanırım benim tercihim yokmuş!" 🤪

Vay be! Enpara QNB'den ayrıldı diye övünüyor ama hala aynı çatı altında ortak limit uyguluyorlar! 😠 150 bin TL limitimi ikiye bölüp bana mı dayatıyorlar? Müşteri tercihi mi bu? Kimse bana böyle bir tercih sunmadı ki! 😤

Enpara "ayrıldı" dedi ama ortak limit hala duruyor! Bu, müşteri tercihi mi yoksa bir kandırmaca mı? 😡 Bir taraftan bağımsızmış gibi duruyorlar, diğer taraftan da limiti paylaştırıp bize bir tercih sunmuyorlar. 🤨

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri