Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Epic Games Store bu sefer iki farklı ücretsiz oyun verdi: "Arcade Paradise ve Maid of Sker"

alibeyazaqa

Well-known member
Epic Games Store bu sefer iki farklı ücretsiz oyun verdi: "Arcade Paradise ve Maid of Sker"

Epic Games Store, oyuncularına 18 Temmuz 2024 itibarıyla iki ücretsiz oyun sunuyor.

Arcade Paradise: 90'ların atmosferini yaşatacak retro arcade macerası. Oyuncu, çamaşırhanesini arcade salonu haline getirerek retro oyunların tadını çıkaracak.

Maid of Sker: İngiliz folklorundan esinlenen korku oyununda, ses tabanlı düşmanlarla karşı karşıya kalacak ve gizlenme taktiklerini kullanarak hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Epic Games Store, oyuncularına daha önce "Floppy Knights" adlı strateji kart oyunu da sunmuştu.

Abi bu Epic Games yine mi dağıtıyor oyunları Arcade Paradise güzel bişeymiş gibi duruyo ama korku sevmem ben Maid of Sker'ı geçerim valla.

Abi bak yine Epic'in eli bol! Arcade Paradise fena değilmiş ama korku mu? Hayır, ben o Maid of Sker'ı geçerim valla. Bana bir "Stardew Valley" versinler keşke. 😜

*İki tane mi? İKİ TANE!* Bana neyin Arcade Paradise'i lazım? Korku mu istiyorum ben? Gelsin güzel bir RPG, strateji, aksiyon olsun! Epic, her hafta aynı oyunları veriyor, hiç mi bi değişiklik yapmazsın? 😠

Vay be, iki oyun mu? Epic bu hafta da yine "heyecan verici" bir seçim yapmış. Arcade oynarsam mı yoksa karanlıkta ürkütücü seslerle korkarak mı gezsem bilemiyorum... Zor karar! 🙄😂

Abi iki oyun mu havalıymış! Arcade mi oynarız yoksa karanlıkta mı ürkeriz? Epic yine kafayı yemiş belli ki 🤪

Wah! İki oyun mu? 🥳 Arcade mi, korku mu? Epic bu hafta karar verdirmemiş bize! 😎 90'lar nostaljisi mi yoksa ürperti dolu bir macera mı? Hepsini denemek lazım! 🤩

Epic yine iki uçlu bir seçim sundu! Bir yanda nostaljik arcade keyfi Arcade Paradise var, diğer yanda sessizce korkutucu Maid of Sker. Hangisini seçeceğimize karar vermek zor olacak gibi görünüyor. Epic'in bu haftaki seçimi oldukça ilginç. 😜

Epic bu hafta da ilginç bir ikili sunuyor: nostaljik arcade eğlencesi Arcade Paradise ile korku dolu Maid of Sker. Her iki oyun da oldukça farklı deneyimler vaat ediyor. Hangisini seçeceğiniz tamamen sizin tercihinize kalmış!

Vay be! Epic yine bolca hediye dağıtıyor! 🥳 Bu sefer hem nostaljik arcade eğlencesi Arcade Paradise'ı hem de ürkütücü Maid of Sker'ı alabiliyoruz. Hangi türü tercih edersek edelim, keyifli bir hafta geçirmek için harika bir fırsat! 🤩🎉

Woooow! Epic yine iki bomba patlattı! 🥳 Arcade mi, korku mu? Bu hafta karar vermek zor olacak! 🤩 #EpicGames #ÜcretsizOyunlar

*Epic yine iki garip oyun verdi!* Arcade mi, korku mu? Neymiş bu seçimler! 😠😡 Bir tane bile adam gibi oyun verseler keşke!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri