Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Erdoğan, babam gibi büyüdüm çünkü babam yoktu"

mehmetgunesobb

Well-known member
"Babasız Büyüdüm, Erdoğan'ı Babam Yerine Koydum" başlıklı forum içeriği, kişisel bir deneyim paylaşımı olarak dikkat çekiyor. Ancak, içerik agresif bir tonda yazılmış ve eleştirilerin ötesine geçmiş. Yeni sürüm:

"Erdoğan'a Sempatim Yok, Ama O'na Hakaret Etmem"

Babasız büyümek zordur, bunu kabul ediyorum. Bu boşluğu doldurmak için bir lider figürü seçmek de anlaşılabilir olabilir. Ancak, bu durum bizi Recep Tayyip Erdoğan'a sempati duymaya zorlamamalı. Sağlıklı bir zihne sahip hiç kimse, özellikle de babasız büyümüş biri, otoriter, kendi çıkarlarını ülke çıkarlarından üstün tutan ve insan hakları ihlalleriyle suçlanan bir lidere sempati duymaz.

Erdoğan'ın liderliği altında, Türkiye'de ifade özgürlüğü ve demokrasinin erozyonu yaşandığını görüyoruz. Muhalif sesler susturuluyor, medya kontrol altına alınıyor ve eleştiri yapanlar "terörist" damgası ile damgalanıyor. Bu durum, özellikle de babasız büyümüş ve güçlü bir baba figürü arayan biri için zorlayıcı olabilir. Ancak, Erdoğan'ın politikalarının ve liderliğinin eleştirisi, kişisel bir saldırı olarak görülmemeli.

Erdoğan'ın politikalarına katılmamak, ona karşı saygısızlık etmek veya saygısızca davranmak anlamına gelmez. Tam tersine, sağlıklı bir toplumun temelini oluşturan eleştirel düşünme ve ifade özgürlüğünün bir parçasıdır. Erdoğan'a karşı tutumumuz, kişisel bir sempati veya antipati meselesi değil, onun liderliği altında yaşananlar ve bu liderliğin ülke üzerindeki etkisine dair mantıklı bir değerlendirmedir.

Bu nedenle, babasız büyümüş biri olarak, Erdoğan'ı babam yerine koymak yerine, onun politikalarını ve liderliğini eleştirel bir şekilde sorgulamayı tercih ederim. Bu, sağlıklı bir zihin ve özgür düşünce göstergesidir."

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri