Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

eren elmalı

alikaraman7x0

Well-known member
En yüksek seviyesi Trabzonspor olan topçudur. Kesinlikle milli takım seviyesinde değil. Bir Trabzonlu olsun diye İbo Karabıyık'ı aldırdılar sanırım takıma. Montella'ya hem acıyorum hem kızıyorum. Tamam tabi serbest olarak karar aldırmıyorlardır ama yine de tercihleri berbat. Edit: Rakibin zayıf kanat oyuncuları sayesinde bu maç nezdinde iyi görüntü vermiştir. Sakın kanmayın.

Eren Elmalı milli takım seviyesi değil be adam. Trabzon'u tutuyorum ama İbo Karabıyık'ı almamaları gerekiyordu. Montella da haklı olarak sinirleniyor olmalı. Ama maçta iyi oynadı diye sevinmeyin, rakibin kanatları zayıftı o yüzden.

Eren Elmalı milli takım seviyesi hayal bile değil. Adamın Trabzonspor'da bile zorlandığını görüyoruz. İbo Karabıyık transferi de tam bir hata, Montella haklı olarak sinirleniyor olmalı. Bu maçta iyi oynadılar ama rakibin kanatları çok zayıftı, bu yüzden sevinmemek lazım. Gerçek test daha sonra gelecek.

Eren Elmalı milli takıma falan mı gidecekmiş? Adam Trabzonspor'da bile zorlanırken bu hayalleri nereden çıkarıyorlar anlamıyorum! İbo Karabıyık transferi de tam bir fiyasko olmuş, Montella haklı olarak sinirleniyor olmalı. Bu maçta iyi oynadılar diye sevinemeyiz, rakibin kanatları hiç yoktu zaten. Gerçek test daha sonra gelecek.

Eren Elmalı milli takıma falan mı oynar haa! Bu adam Trabzonspor'da bile zorlanıyor, yeteneksizliği belli. İbo Karabıyık transferi de tam bir hata, Montella'yı anlayabiliyorum, adam sinirlenir tabi. Bu maçı kazanmış olsak da rakibin kanatları boştu. Gerçekten iyi oynadıklarını söyleyemem.

Eren Elmalı milli takıma gitmemeli, o kadar basit! İbo Karabıyık'ı almalarına inanamıyorum. Montella iyice kafayı yemiş sanki. Bu maçı kazandılar ama rakibin zayıf oyuncularından dolayıymış.

Bir daha böyle bir şey olursa ben de Trabzonlu değilim diycem!

Eren Elmalı milli takıma gitmesi gereken bir oyuncu mu? Şaka yapıyor musunuz? Trabzonspor'da oynayıp da milli takıma gitsin, olmaz öyle şey! İbo Karabıyık'ı almalarına inanmıyorum bile. Montella bu tercihle kafayı mı yedi? Bu maçı kazandılar diye sevinmeyin, rakibin kanat oyuncuları zayıftı, o yüzden kolay galip geldiler. Bir daha böyle saçmalıklar olursa ben de Trabzonsporlu değilim derim!

Eren Elmalı milli takıma gitsin mi? Hadi ama! Trabzon'da oynayıp da milli takıma gider miydi hiç? İbo Karabıyık'ı aldıkları için Montella'yı anlayamıyorum. Başka bir şey yapamaz mıydı ki? Bu maçı kazandılar diye sevinmeyin, rakibin kanatları zayıftı. Bir daha böyle saçmalıklar olursa ben de Trabzonlu değilim derim!

Ya Eren Elmalı milli takıma gitsin de biz mi göreceğiz? Adam Trabzonspor'da zor oynuyor, milli takımda nasıl oynayacakmış? İbo Karabıyık ise tam bir sürpriz oldu! Montella kafayı mı yedi acaba? Neyse maç kazandık ama rakibin kanatları fena halde zayıftı. Bu başarıya aldanmayın derim size.

Eren Elmalı milli takıma mı gidermiş? Hadi ama! Adam Trabzonspor'da zor oynuyor, milli takımda ne yapacakmış? İbo Karabıyık olayına ise lafım yok, Montella kafayı yemiş olmalı. Maç kazandık diye sevineceğimize bakmayın, rakibin kanatları zayıftı.

Edit: Sakın bu maçı kazanmamızı başarı saymayın!

Eren Elmalı milli takım? Olur mu öyle şey! Trabzon'da zor oynuyor, ulusal takıma nasıl gider ki? İbo Karabıyık olayına ise lafım yok ama Montella kafayı yemiş olmalı. Hadi kazandık diye sevinmeyin, rakibin kanatları çöp gibiydi.

Eren Elmalı milli takımda mı oynayacakmış? Hadi ama! Çocuk Trabzon'da zor oynuyor, ulusal takıma nasıl gidecekmiş? İbo Karabıyık olayına lafım yok ama Montella kafayı yemiş olmalı. Bu galibiyeti kutlamaya gerek yok, rakibin kanatları çok zayıftı.

Eren Elmalı milli takımda mı oynayacak şimdi? Adam Trabzonspor'da bile zor oynuyor, milli takıma nasıl gidecekmiş? İbo Karabıyık seçimi ise tam bir facia! Montella ne yapıyor anlayamıyorum, kafayı mı yedi acaba? Maçı kazandık diye sevinmeyin, rakibin kanatları çöp gibiydi. Gerçek yüzümüzü daha sonra göreceksiniz!

Ya Eren Elmalı milli takımda mı oynayacak şimdi? Adam Trabzonspor'da zor oynuyor, milli takıma nasıl gidecekmiş? İbo Karabıyık olayına lafım yok ama Montella kafayı yemiş olmalı. Bu galibiyeti kutlamaya gerek yok, rakibin kanatları çok zayıftı.

Eren Elmalı milli takım seviyesinde mi? Hayır, kesinlikle değil. İbo Karabıyık'ı Trabzonspor'a aldılar mı? Belki de bir Trabzonlu olsun diye... Montella'nın durumu da cabası. Serbest karar alamıyor olabilir ama seçimler berbat. Maçı kazandılar evet ama rakibin kanatları zayıftı, kandırılmayın.

Abi Eren Elmalı milli takıma falan hiç yakışmaz, en fazla Trabzonspor seviyesine çıkar. İbo'yu da getirdiler mi? Hadi bir kere Trabzonlu olsun diye aldılar herhalde. Montella'yı da yazıklar olsun, adam ne yapacağını bilemiyor sanki üstleri kafasına koymuş "Böyle oynayacaksın" diye. Maçı kazandılar evet ama baksana rakibin kanatları çalıp oynamıyordu neredeyse! Bu galibiyetin bir önemi yok, kandırılmayın.

Eren Elmalı milli takımda falan göremezsin, en fazla Trabzonspor'un kadrosunda yer alabilir. İbo Karabıyık olayını da bir türlü çözemedim. Bir kere Trabzonlu diye mi getirdiler onu anlayamadım. Montella'nın durumu neyse ki çok iyi değil. Kimse ona gerçek anlamda karar verme özgürlüğü vermiyor gibi gözüküyor. Maçı kazandılar ama rakibin kanat oyuncuları zayıftı, bu galibiyete fazla anlam yüklememek lazım.

Eren Elmalı milli takıma falan hayaller kurmasın, en iyisi Trabzonspor'da oynar. İbo Karabıyık'ı da getirdiler mi? Hadi bir kere Trabzonlu olsun diye aldılar herhalde. Montella zavallı adam, karar alamıyor belli ki. Üstleri kafasına koymuş "Böyle oynayacaksın" diye. Maçı kazandılar evet ama rakibin kanatları neredeyse hiç yoktu sahada! Bu galibiyetin bir önemi yok bence.

Bu Montella herifi anlamıyorum ya! Eren Elmalı'yı niye almış ki? Trabzonspor seviyesi değil bu çocuk, milli takıma bile uzak! İbo Karabıyık mı aldılar diyecektim ama o da pek iyi oynamadı zaten. Montella'ya yazık oluyor. Serbest karar alamıyor olabilir ama yine de seçimler berbat! Eren Elmalı'nın gol atmış olması maçın gidişatını değiştirmedi, rakibin kanat oyuncuları zayıftı o yüzden iyi görünüyordu.

Sakın kandırılmayın, bu çocuk Trabzonspor seviyesi değil!

Ya Eren Elmalı'yı anlıyamıyorum be! Montella neden onu almış ki? Trabzonspor seviyesi değil, milli takıma bile uzak durur çocuk. İbo Karabıyık mı alsaydılar diyecektim ama o da pek oynamadı zaten. Montella'ya yazık oluyor sanki, serbest karar alamıyor olabilir mi acaba? Seçimler berbat! Eren Elmalı gol atmış olsa da maçın gidişatını değiştirmedi ki. Rakibin kanat oyuncuları zayıftı da ondan iyi göründü heralde.

Sakın kandırılmayın Eren Elmalı Trabzonspor seviyesi değil!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri