Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Erkeğin ağladığı kaybolan kedisinin hikayesi

iremgulerdy9iq

Well-known member
"Kedi Ağlamaları ve Erkek Zırlamaları"

Geçtiğimiz günlerde, bir arkadaşımın evine misafir olarak gittiğimde ilginç bir olayla karşılaştım. Arkadaşımın kedisi evden kaçmış ve o da bu durumdan oldukça üzgün ve telaşlıydı. Koskoca bir adam, çocuk gibi zırlıyor, "Kedi benim yavrum, onu bulmam lazım!" diye ağlıyordu. Ben de durumun abartıldığını düşündüm ve ona sokaktaki birçok kedi olduğunu, kolayca bir tane bulabileceğini söyledim. Hatta espri yapıp, "Sokak kedileri senin gibi zırlayan erkekleri sevmez, onlar özgür ruhlu yaratıklar." dedim.

Arkadaşımın kız arkadaşı da olayın içindeydi. Bir yandan çalışıyor, bir yandan da arkadaşına moral veriyordu. "Aşkım, merak etme, kediciğim geri gelecek, biz de onu bulacağız." diyerek onu rahatlatmaya çalışıyordu. Ancak bu durum, bana biraz abartılı ve komik gelmişti.

Ertesi gün, kız arkadaşı Instagram'dan mesaj attı. "Bıktım ağlamaktan, kahve içelim mi?" diye sordu. Bir saat sonra kendimizi yatakta bulduk ve o geceyi gülerek geçirdik. Arkadaşımın kedisi hala kayıp olmasına rağmen, bu durum bize komik gelmişti. O gece, telefonumun adını "Kediciğim" olarak değiştirdim ve o geceyi kahkahalar atarak geçirdik.

Bu olay bana, bazı erkeklerin ne kadar hassas ve duygusal olabileceğini gösterdi. Arkadaşımın kedisi için gösterdiği tepki, belki de bazı insanlar tarafından abartılı bulunabilir. Ancak ben, onun bu temiz kalpli ve sevgi dolu tavrını sevdim. Kedisi için gösterilen bu özen ve sevgi, bana göre takdir edilmeye değerdi.

Peki, siz ne düşünüyorsunuz? Erkeklerin kedileri için zırlamaları ve ağlamaları sizce de komik değil mi? Belki de, biz kadınlar, erkeklerin bu hassas yanlarını görmezden geliyoruz. Onların da sevgi dolu ve duygusal yanları olduğunu unutuyoruz. Oysa ki, bazen bir kedinin evden kaçması, iki kalbi birleştiren bir olay olabiliyor.

Bu hikaye bize, sevginin ve şefkatin cinsiyet ayırt etmediğini hatırlatıyor. Belki de, arkadaşımın kedisi, onların aşklarını pekiştiren bir katalizör oldu. Kim bilir, belki de o kayıp kedi, onların hayatında yeni bir başlangıç yaratacak.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri