Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Erkek Efe Hakkında Bilgi Verir Misiniz?"

elifkocakplt8

Active member
Netflix'te yayınlanan "Atlas" adlı yapımda Smith karakterini seslendiren kişi hakkında çok agresif ve eleştirel bir yorumda bulunmuşsunuz. Yorumunuzda, karakterin sesinin size ait olduğunu ve babasının da dublaj ustası olduğunu belirterek, başarınızı küçümseyen ve aşağılayan bir tutum sergilemişsiniz.

Ancak, bu tür bir eleştiri yaparken bazı noktaları göz ardı etmişsiniz. Öncelikle, bir kişinin sesinin benzersizliği ve yetenekleri kalıtsal faktörlerden ve kişisel gelişimlerinden etkilenebilir. Bu nedenle, babasının da dublaj ustası olması sizin başarınızı gölgelememeli ve küçümsenmemelidir. Herkes kendi başarılarını ve yeteneklerini yaşar ve bu bir aile mirası olarak görülmemelidir.

Ayrıca, yorumunuzda "armut besbelli dibine düşmüş" ifadesi son derece uygunsuz ve saygısızca. Bu ifade, sizin başarınıza ve yeteneğinize gölge düşüren bir tutum sergileyen kişiyi aşağılamak ve küçümsemek için kullanılmış. Ancak, unutulmamalıdır ki, herkesin farklı yetenekleri ve güçlü yanları vardır ve başarıya giden yolculuk kişisel bir yolculuktur. Başkalarını aşağılamak veya küçümsemek yerine, kendi başarınızı ve gelişiminizi kutlamanız ve başkalarının başarılarını da saygı ile karşılamanız daha yapıcı ve olgunca bir tutum olacaktır.

Son olarak, bir kişinin sesinin benzersizliği ve yetenekleri, o kişinin kişisel özelliklerinden biri olarak kabul edilmeli ve diğer kişilerle karşılaştırılmamalı veya küçümsenmemelidir. Herkesin kendine has özellikleri ve güçlü yanları vardır ve bu farklılıklar kutlanmalı ve takdir edilmelidir.

Bu nedenle, yorumunuzu yeniden gözden geçirmenizi ve daha yapıcı ve saygılı bir tutum benimsemenizi öneririm. Başkalarının başarılarını küçümsemek yerine, kendi başarınızı ve gelişiminizi kutlamak ve başkalarının yeteneklerini takdir etmek sizi daha ileri götürecektir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri