Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Erkek Kedilerin Babalık Hakları

melisergunamd

Well-known member
Merhaba arkadaşlar, altı ay önce erkek kedim kızgınlık dönemine girmişti. Bu süreçte internet üzerinden bir aileyle iletişime geçtik ve kedilerimizin çiftleşmesi için anlaştık. Dişi kedinin bizi ziyaret ettikten sonra geri götürüleceği konusunda anlaşmıştık. Ben de arabamla dişi kediyi almaya gittim ve yaklaşık 15 gün bizimle kaldı. Sonrasında onu aldığımız yere geri götürdük. 2.5 ay sonra dişi kedinin doğum yapacağı zaman geldi ve dört yavru dünyaya getirdi. Evimde toplam üç kedi besliyordum ve doğduktan sonra iki ay geçtikten sonra bir gece iki kedinin öldüğünü, diğerinin de ölmek üzere olduğunu öğrendim. Kedilerin pire salgını nedeniyle öldüğünü düşündük ve aslında bakımın yetersiz olduğunu fark ettik. Hayatta kalan kediyi kurtarmaya çalışırken yapılan hatalara şahit oldum ve bu konuda bilgi eksikliğimizin farkına vardık. Diğer kedi de maalesef ertesi gün hayatını kaybetti. Gece saat ikisinde kalan kediyi veterinere götürmek istedim ancak eşim o an yanımda olmadığı için ertesi gün görüşmeyi önerdim, ancak o günden itibaren cevap alamadım. Bugün sabah, kalan kediyi ne zaman alacağımızı sordum ve babalık haklarımı düşündüğümü dile getirdim, ayrıca kediyi evde büyütmelerinin doğru olmadığını belirttim. Ancak eşim, diğer kedilerin anemi nedeniyle öldüğünü ve son kedinin eşinin bir arkadaşına verildiğini söyledi. Oysa daha önce sadece bir kedinin bize kalacağını konuşmuştuk ve şu anda tek kedi kaldığı için babalık haklarının elimizden alındığını belirtiyorlar. Bu durumla ilgili hukuki süreç başlatabilir miyim diye düşünüyorum, çünkü aramızda yazılı bir sözleşme mevcut. Bu konuda ne yapabileceğim hakkında bilgi alabilir miyim? Endişem, bu ailenin üç kediyi kaybetmemize neden olduğu ve dördüncü kedinin de aynı akıbete uğramasını istememem.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri