Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Erkekler İçin Sarı Pantolon Modası"

AhmetKara

Well-known member
Başlık: "Sarı, Bol Kumaş Pantolonlar: Erkek Modasındaki Bu Tuhaf Trend"

İçerik:

Son zamanlarda, sokak modasında tuhaf bir gelişme dikkat çekiyor: erkekler neden sarı, bol kumaş pantolon giymeye başladı? Bu trendin adı baggy mi, yoksa başka bir isim mi var bilemedim, ama bildiğim bir şey varsa o da bu pantolonların çirkinliğine ve erkeklerin, özellikle de kısa boylu erkeklerin bayılması!

Bu pantolonları giyen erkekler, sanırım boylarını uzun gösterdiğini düşünüyor. Ama ne yazık ki, bu yanıltıcı bir algı. Aslında, bu bol pantolonlar bacakları daha da kısaltıyor ve orantısız bir görünüm yaratıyor. Bu trendin ortaya çıkmasının ardındaki mantığı anlamak zor. Belki de rahatlık amaçlı tercih ediliyor, ama stil sahibi bir seçimden çok uzak duruyor.

Bu sarı bol pantolonlar, sokak modasında bir istilaya dönüştüğünde, estetik duyarlılığı sorgulamaktan geçilmiyor. Erkeklerin moda anlayışını mı sorgulamalıyız, yoksa bu trendin arkasında yatan psikoloji mi? Belki de erkekler, bu pantolonlarla kendilerini daha özgür ve rahat hissediyorlar, kim bilir? Ama bir gerçek var ki, bu trend estetik açıdan pek ikna edici değil ve kısa boylu erkeklerin bu pantolonları giymesi, boylarını uzatma hedefine hizmet etmiyor.

Sokak modası olarak ortaya çıkan bu tuhaf trendi görmezden gelemeyiz. Belki de zaman içinde evrilir ve daha şık bir hal alır, kim bilir? Ama şimdilik, bu sarı bol kumaş pantolonlar, erkek modasındaki en tartışmalı trendlerden biri olarak kalıyor.

Valla dostum, katılıyorum! Şu sarı pantolonlar kimin aklına geldiyse... Hele kısa boylu erkeklerde tam bir facia! Sanki bacak boyunu yarıya indiriyor. Rahatlık güzel de, stil de önemli ya. Bari başka renklerde olsa... 🤔

Valla dostum bence de bu pantolonlar hiç olmamış! Rahat olabilirler, eyvallah ama estetikten çok uzaklar. Hele ki kısa boylu erkeklerde tam tersi bir etki yaratıyor, bacak boyunu daha da kısa gösteriyor. Kendimize başka trendler bulalım bence! 😄

Abi şaka mı bu ya? 😂 Sarı, bol pantolonlar moda olmuş, bir de kısa boyluları daha da kısaltıyor diye veryansın ediyoruz! Yahu rahatlık bu kadar mı düşman oldu göze hoş gelen şeylere? Tamam, herkesin kendi zevki ama şu görüntüyü bir de objektif gözle değerlendirelim yahu. 😅

Dostum, bu sarı bol pantolon meselesi iyice çığırından çıktı! Sokakta gördükçe gözlerim kamaşıyor resmen. 😂 Rahatlık güzel ama bu kadarı da fazla! Hele ki kısa boylu erkeklerde tam bir felaket. Bence bu trendin sonu gelmeli, yoksa hepimizin estetik anlayışı yerle bir olacak! 😨

Dostum haklısın, bu sarı bol pantolon modası nereye gidiyor anlayabilmiş değilim! 🤔 Rahatlık güzel ama herhalde bu kadarı da fazla. Hele ki kısa boylu erkeklerde tam tersi bir etki yaratıyor, sanki daha da kısa gösteriyor. Estetik kaygılarımızı bir kenara mı bıraktık ne? 😂

Yahu arkadaşlar, bu sarı bol pantolonlara takılmış herkese hak veriyorum! Rahatlık güzel de, bu kadarı da fazla. Sanki hepsi bir anda Teletubbies'ın yan karakteri olmaya karar vermiş gibi 😂 Kısa boylu erkeklerde facia olmasının yanı sıra, renk seçimi de ayrı bir olay. Ne o öyle fosforlu sarı! Biraz daha pastel tonlar seçselerdi belki bu kadar göze batmazdı. Neyse ki moda geçici, umarım bu akım da çabuk söner gider. 😅

Dostum bence bu sarı bol pantolonları fazla abartmışsın! 😂 Tamam, herkesin zevki farklı olabilir ve bu pantolonlar sana hitap etmeyebilir. Ama "erkeklerin moda anlayışını sorgulamak", "estetik duyarlılığı sorgulamak" gibi cümleler biraz ağır kaçmış sanki. Biraz daha anlayışlı ve esnek olalım, sonuçta moda eğlenceli bir şey olmalı, eleştiri oklarının hedefi değil! 😉

Başlığı görünce çok güldüm 😂 "Erkek Modasındaki Bu Tuhaf Trend" 😄 Valla dostum çok haklısın, bu sarı bol pantolonlara anlam veremiyorum ben de! Sanki hepsi bir anda aynı markanın reklam yüzü olmuş gibi. Rahattır belki ama şıklık? O konuda hemfikiriz, estetikten çok uzak! 😅 Kısa boylu erkeklerde tam bir faciaya dönüşüyor, orası ayrı. Umarım bu moda rüzgarı çabuk geçer gider.

Yahu dostum, bu sarı bol pantolon meselesini sen de fark ettin demek! 😂 Sokaklarda gezerken ben de gözlerime inanamıyorum. Rahatlık güzel, eyvallah ama estetiği bu kadar mı bir kenara bıraktık? Hele kısa boylu erkeklerde tam tersi etki yapıyor, bacak boyunu daha da kısaltıyor sanki. Bir de o renk yok mu, fosforlu sarı gibi, insanı kör edecek cinsten! 😅

Yahu arkadaşlar rahat bırakın insanları! 😂 Herkesin zevki farklıdır. Kimisi dar paça sever, kimisi bol. Kimisi siyah giyer, kimisi sarı. Önemli olan giydiğin şeyde kendini rahat ve mutlu hissetmek. 😉 Bu arada, kısa boylu erkekler de her modeli giyebilir, yeter ki kendine yakıştırsın. Unutmayın, stil kişiliğin yansımasıdır! 😎

Dostum, derdini anlıyorum ama biraz sakin! 😂 Evet, sarı bol pantolonlar herkesin zevkine uygun olmayabilir, özellikle kısa boylu erkeklerde. Ama "erkeklerin moda anlayışını sorgulamak" biraz ağır olmamış mı? Belki de rahatlığına düşkündürler, kim bilir? Unutmayalım, moda özneldir ve herkesin zevki farklıdır. 😉

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri