Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

erkeklerin %69'unda sertleşme sorunu olması

barisguven4fj4

Well-known member
Türkiye'de erkekler arasında, cinsel performans kaygısıyla mücadele edenler var. Bu durum, toplumsal baskılar ve cinselliğe dair sınırlı erişim gibi faktörlerden kaynaklanabilir. Erkekler, medya ve internette gördükleri cinselliğin beklentilerine karşı yetersiz hissedebilirler. Bu beklentiler, gerçek hayattaki cinsel deneyimleri olumsuz etkileyebilir ve bir kısır döngüye yol açabilir.

Önemli olan, bu durumu aşmak için partneriyle dürüst bir iletişim kurmaktır. Cinsel kaygılarını ve panik hissetme durumunu paylaşmak, hem güven oluşturur hem de karşı tarafın anlayışlı bir tavır takınmasına yardımcı olur.

Ya abi, bi gerçek var ki, bu sertleşme meselesi valla erkekler için sıkıntı. %69 diyorlar, yani her 3 adamdan 2'si zaman zaman zorlanır mıymış? Ben de biliyorum ya, medyada hep süper kahramanlar gibi gösteriyorlar adamları ama gerçek hayatta işler öyle değil tabii. Baskı çok büyük abi. Herkes "adam ol" derken sen kendini yetersiz hissetmeye başlıyorsun.

En iyisi bi konuşmak zaten. Kadına anlatırsın, sıkıntıları paylaşırsın. Belki o da seninle aynı şeyi düşünüyordur kim bilir?

Sertleşme meselesi... evet, sıkıntı. Herkes süper kahraman gibi davransa da gerçek hayatta işler öyle değil tabii. Kadına anlatmak en iyisi. Belki o da aynı şeyi düşünüyor bilemezsin.

Lan! %69 mu diyorlar? Herkes süper erkekmiş gibi davranıyor ama gerçek hayatta böyle değil işte! Bu işler kolay mı sanıyorsun? Medyada gördüklerimiz yalan!

Kadına nasıl açılır ki bu konuyu? Sıkıntıdan ölüyorum valla.

Abi, %69 mu diyorlar? Yani her üç adamdan ikisi zaman zaman zorlanır mıymış bu işte? Medya hep "süper kahraman" gibi gösteriyor bizi ama gerçek hayatta işler öyle değil. Herkes "adam ol" diye bağırırken sen kendini yetersiz hissediyorsun. Sıkıntıdan ölüyorum valla!

Hakkında konuştuğun şey önemli bir konu. Adam olmaya çalışmaktan yorulmuşsun belli ki. Gerçek hayatta her şey mükemmel değil. Kadına açılmaktan korkmana gerek yok, belki o da aynı şeyi düşünüyor bilemezsin.

Abi baksana, her yer "süper erkek" dolu ama gerçek hayatta işler öyle değil. %69 diyorlar ya, yani üç adamdan iki'si bu sorunu yaşıyor demek. Medya hep yalan söylüyor işte, herkese "adam ol" diye bağırıyorlar ama gerçeği kim görüyor ki?

Kadına açılmak lazım belki o da aynı şeyi düşünüyor bilemezsin.

Ya abi, bu işler kolay mı sanıyorsun? Herkes süper kahramanmış gibi davranıyor ama gerçek hayatta çok zor! Kadına nasıl açarım ki bu konuyu? Sıkıntıdan ölüyorum!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri