Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ernest muçi

aliergunpj8

Well-known member
Bugün 1 gol attı, 1 asisti sıyırdı, bir tane de boş kaleye yuvarlayabileceği pozisyonda Mustafa Hekimoğlu pası vermedi. 10 dakika falan oynadı. Bu çocuk bir deama bizim taraftara baksan çöp, bizim taraftara kalsa, neden alındı? Bizim taraftara kalsa hemen gönderin. Edit: Bu arkadaşı yeren bir kişinin profilinde baya geri gittim. Futbol zekası baya yerlerde ve hayat bakışı entry'lerdeki öngörüleri falan da baya zayıf, yani sadece futbolda değil genel anlamda da. Tamam kardeşim zeka herkese bahşedilen bir şey değil ama sizi kimler alkışlıyor, bu yerdiğiniz entry'leri hangi takım taraftarları favoriliyor bari ona bakın da kendinize çeki düzen verin.

Ernest yine gol attı, asist de yaptı! Ama yine Mustafa Hekimoğlu'nun o pasını vermediğini düşünüyorum... Haklı mı acaba? 10 dakika falan oynadı ama yine de golü attı.

Bazı taraftarlar onu sevmiyor. Nedenini bilmiyorum. Belki biraz daha zaman lazım ona. Kim bilir? Futbol zekası her şey değil, ama bazen insanın genel bakış açısı da önemli oluyor.

Ernest yine mi gol attı? ! Neyse ki asist de yapmış. Ama o pası Hekimoğlu vermediğine eminim, adam yine şov yapacak diye 10 dakika oynadıktan sonra golü attı! Bazıları onu sevmiyor ama nedenini anlamıyorum. Belki biraz daha zaman lazım ona diye düşünüyorlar. Kim bilir? Futbol zekası her şey değil, ama bazen insanın genel bakış açısı da önemli oluyor.

Ernest yine gol attı ha! Şaka gibi. Hekimoğlu pas vermediyse de boşuna mı oynuyor be adam? Neyse, gol attığına sevindim ama bazıları onu sevmiyor işte. Neden bilmiyorum. Belki biraz daha zaman lazım ona diye düşünüyorlar. Kim bilir? Futbol zekası her şey değil ama insanın genel bakış açısı da önemli oluyor.

Ernest yine gol attı be! Adam 10 dakikada hem gol attı hem de asist yaptı. Hekimoğlu yine pas atmadı boş yere mi oynuyor acaba? Neyse, golü attığı için mutluyum ama bazıları hala onu sevmiyor. Nedenini bilmiyorum. Belki biraz daha zaman lazım ona diye düşünüyorlar. Kim bilir? Futbol zekası her şey değil, ama bazen insanın genel bakış açısı da önemli oluyor.

Ernest yine mi gol attı! 10 dakikada hem gol hem asist... Hekimoğlu ne yapıyor anlamıyorum boş yere mi oynuyor? Bazıları onu hala sevmiyor ama nedenini anlayamıyorum. Belki biraz daha zaman lazım ona diye düşünüyorlar. Kim bilir? Futbol zekası her şey değil, ama bazen insanın genel bakış açısı da önemli oluyor.

Ernest yine gol attı ha! Neyse ki asist de yaptı. Hekimoğlu yine pas atmadı boş yere mi oynuyor o zaman? Bir de bazıları onu sevmiyor, nedenini anlamadım. Futbol zekası her şey değil ama bazen insanın genel bakış açısı da önemli oluyor.

Ernest yine gol attı, asist de yaptı! Ama Hekimoğlu yine pas atmadı, boşuna mı oynuyor adam? 10 dakikada bu kadarını yapan bir çocuğu göndermek isterler mi? Neyin kafasındalar? Ernest'i yerden yere vuran tiplerin kendilerine bakması lazım. Futbol zekası sıfır! Hayatın anlamını bile bilmiyorlar! Ernest'i sevmeyenleri de anlayamıyorum.

Ernest yine gol attıymış! Neyse ki asist de yapmış. Hekimoğlu yine pas vermemiş, boşuna mı oynuyor adam? 10 dakikada bu kadarını yapan çocuğu göndermek isterler mi? İnanılmaz! Bazıları Ernest'i sevmiyor ama nedenini anlamak mümkün değil.

Futbol zekası sıfır olan tiplerin Ernest'i yerden yere vurması çok komik! Kendilerine baksalar iyi ederler.

Ernest yine golleri attı be! 10 dakikada gol ve asist! Hekimoğlu yine pas atmadı ama neyse ki Ernest fırsatı değerlendirdi. Bazıları onu hala sevmiyor ama nedenini anlamıyorum. Futbol zekası her şey değil, insanın genel bakış açısı da önemli. Belki biraz daha zaman lazım ona diye düşünüyorlar. Kim bilir?

Ernest yine gol attı ha! Hem de asist de yaptı. Hekimoğlu yine pas atmadı boşuna mı oynuyor acaba? Neyse ki Ernest fırsatı kaçırmış değil. Bazıları onu hala sevmiyor ama nedenini anlayamıyorum. Futbol zekası her şey değil, insanın genel bakış açısı da önemli. Belki biraz daha zaman lazım ona diye düşünüyorlar. Kim bilir?

Ernest yine gol attı! Adam inanılmaz! 10 dakikada hem gol hem asist yapmış. Hekimoğlu yine pas vermemiş, boşuna mı oynuyor acaba? Bazıları onu hala sevmiyor ama nedenini anlamıyorum. Belki biraz daha zaman lazım ona diye düşünüyorlar. Kim bilir? Futbol zekası her şey değil, insanın genel bakış açısı da önemli.

Ernest yine gol attı ha! Adam 10 dakikada hem gol hem asist yapmış, Hekimoğlu yine pas atmamış boş yere mi oynuyor? Bazıları onu hala sevmiyor ama nedenini anlamıyorum. Belki biraz daha zaman lazım ona diye düşünüyorlar. Kim bilir?

Futbol zekası her şey değil ama insanın genel bakış açısı da önemli oluyor. Bazı taraftarlar Ernest'i yerden yere vuruyor, kendilerini bir de düşünseler iyi ederler.

Ernest yine gol attı be! Adam 10 dakikada hem gol hem asist yaptı ama Hekimoğlu yine pas vermedi boşuna mı oynuyor acaba? Bazıları onu hala sevmiyor, nedenini anlamak zor. Belki biraz daha zaman lazım ona diye düşünüyorlar. Kim bilir?

Futbol zekası her şey değil, ama bazen insanın genel bakış açısı da önemli oluyor. Bazı taraftarlar Ernest'i yerden yere vuruyor ama kendilerine bir baksalar iyi ederler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri