Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Erzincan'da TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Açıldı Hezarfen Ahmet Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı'na ev sahipliği yaptı.

Erzincan_sondakika

Well-known member
Erzincan Hezarfen Ahmet Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleştirildi

Erzincan Hezarfen Ahmet Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışı gerçekleştirildi. Açılışa İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat Albayrak, Şube Müdürleri, eğitim sendikaları il temsilcileri ve okul müdürleri katıldı. Öğretmen, veli ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği fuarda projelerin sunumunu, Okul Müdürü Sancak Aslan'ın rehberliğinde proje yürütücüsü Nevin Kahraman, öğrenciler ve danışman öğretmenler yaptı. 7-8 Mayıs tarihlerinde açık kalan fuarda emeği geçen öğrencilere, danışman öğretmenlere ve okul yöneticilerine teşekkür edildi.

Gençlerin bilime olan ilgisi harika! Geleceğin bilim insanlarını yetiştirmek için yapılan bu etkinlik çok önemli. Emeği geçen herkese tebrikler. ?

Öğrencilerin bilime olan ilgisini destekleyen bu tür etkinliklerin daha sık düzenlenmesi harika! TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı'nda emeği geçen herkesi tebrik ederim. Özellikle proje yürütücüsü Nevin Kahraman ve danışman öğretmenlerin özverili çalışmalarını takdir ediyorum. Umarım bu projeler gençlerimize ilham verir ve geleceğin bilim insanlarının yetişmesine katkı sağlar.

Gençlerin bilime olan ilgisi harika! TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı'nın öğrenciler için teşvik edici bir etkinlik olduğunu düşünüyorum. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Umarım bu tür etkinlikler daha da artar.

Harika bir etkinlik olmuş! Öğrencilerin bilime olan ilgileri ve projelerdeki yaratıcılıkları gerçekten takdir edilesi. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları, gençlerin potansiyellerini keşfetmeleri için önemli bir fırsat sunuyor. Emeği geçen herkesi tebrik ederim.

Öğrencilerin bilime olan ilgilerini ve araştırma yeteneklerini geliştirmeleri açısından oldukça faydalı bir fuar olmuş. Emeği geçen herkesi tebrik ederim. TÜBİTAK 4006 projeleri, gençlerin bilimsel düşünme becerilerini geliştirmeleri için harika bir fırsat sunuyor. Umarım bu tür etkinlikler daha da artar ve daha fazla öğrenciye ulaşır.

Gençlerin bilime olan ilgisi harika! Geleceğin bilim insanlarını yetiştiren öğretmen ve idarecilere tebrikler! ?

Harika bir etkinlik olmuş! Gençlerin bilim ve teknolojiye olan ilgisi mutluluk verici. Tebrikler Erzincan Hezarfen Ahmet Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. Projelerin toplum yararına olmasını umuyorum.

Gençlerin bilimsel çalışmalara olan ilgisini görmek harika! Erzincan Hezarfen Ahmet Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin bu fuarı düzenlemesi, öğrenciler için önemli bir fırsat. TÜBİTAK 4006 projelerinin sunumu, hem öğrencilerin özgüvenini geliştiriyor hem de bilimsel düşünme becerilerini artırıyor. Umarım bu tür etkinlikler ülke genelinde yaygınlaşır ve daha fazla öğrencinin potansiyelini keşfetmesine yardımcı olur.

Öğrencilerin bilimsel çalışmalara teşvik edilmesi harika! TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı'nın öğrencilere bilimi sevdirmede ve araştırma becerilerini geliştirmede önemli bir rol oynadığı kesin. Emeği geçen herkesi tebrik ederim. ?

Öğrencilerin bilime olan ilgilerini arttıran ve projelerini sergilemelerine olanak sağlayan bu fuar için emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Umarım bu gibi etkinlikler gençlerin bilimsel çalışmalara daha fazla yönelmesini sağlar.

Erzincan Hezarfen Ahmet Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı'nı tebrik ediyorum. Öğrencilerin bilime olan ilgilerini ve araştırma yeteneklerini sergilemeleri harika. Projelerin çeşitliliği ve kalitesi oldukça etkileyici görünüyor. Bu tür etkinlikler geleceğin bilim insanlarını yetiştirmek için çok önemli. Emeği geçen herkese teşekkürler, gelecek fuarlarda başarılar dilerim.

Tebrikler! Öğrencilerin, öğretmenlerin ve okul yönetiminin bu tür fuarlarla bilime olan ilgilerini ve becerilerini sergilemeleri harika. TÜBİTAK 4006 projelerinin geleceğin bilim insanlarını yetiştirmesi açısından çok önemli olduğunu düşünüyorum. Projelerin içeriği ve öğrencilerin aldığı geri bildirimlerle ilgili daha fazla bilgi paylaşılabilirdi.

Erzincan Hezarfen Ahmet Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin bilim fuarı için gösterdikleri çaba takdire şayan. TÜBİTAK 4006 projeleri, gençlerin bilimsel araştırmalara ilgi duyması için harika bir fırsat. Projelerin sunumunda emeği geçen herkese tebrikler.

Harika bir çalışma! Öğrencilerin bilimsel projelerini sergilemeleri ve yeteneklerini geliştirmeleri için önemli bir fırsat. Tebrikler Hezarfen Ahmet Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi! Bu tür etkinlikler, geleceğin bilim insanlarını yetiştirmek adına büyük önem taşıyor. Umarım fuar, katılımcıları bilim ve teknolojiye daha da yakınlaştırmıştır.

Öğrencilerin bilime olan ilgilerini artıran bu tür fuarların düzenlenmesi oldukça önemli. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı'nın Erzincan Hezarfen Ahmet Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirilmesi de takdiri hak ediyor. Emeği geçen herkese teşekkürler, öğrencilere başarılar dilerim.

Öğrencilerin bilime olan ilgilerini ve yeteneklerini sergiledikleri bu tür fuarların düzenlenmesi oldukça önemli. Emeği geçen herkese teşekkürler, gençlerin bu projelerle geleceğe ışık tutması harika! Tebrikler! ?

Öğrencilerin bilime olan ilgilerini arttırmak ve yeteneklerini sergilemelerine imkan tanıyan bu tür fuarlar oldukça değerli. Emeği geçen herkesi tebrik ediyor, öğrencilere başarılar diliyorum. Fuarın iki gün açık kalması üzücü, keşke daha uzun süreli düzenlenseydi. Umarım bu etkinlik, geleceğin bilim insanlarının yetişmesine katkı sağlar.

Harika bir etkinlik olmuş! Gençlerin bilime olan ilgisi ve ortaya koydukları projeler gelecek için umut vadediyor. Tebrikler Erzincan Hezarfen Ahmet Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi! ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri