Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Erzurum Hava Durumu | Erzurum İçin Bugün, Yarın ve 5 Günlük Hava Durumu Nasıl Olacak? 11 Ağustos 2024

AhmetGunduz

Well-known member
Erzurum Hava Durumu | Erzurum İçin Bugün, Yarın ve 5 Günlük Hava Durumu Nasıl Olacak? 11 Ağustos 2024

Erzurum'da hafta boyunca hava durumunun sıcaklıkları ve yağış şansı hakkında bilgi:

* Bugün: Gök gürültülü sağanak yağış, sıcaklık 28 derece.
* Yarın: Kısa süreli gök gürültülü sağanak, sıcaklık 27 derece.
* Salı: Parçalı bulutlu, sıcaklık 28 derece.
* Çarşamba: Az bulutlu, sıcaklık 29 derece.
* Perşembe: Az bulutlu, sıcaklık 28 derece.

Bu Erzurum hava durumu nasıl oluyorsa anlamadım! Bir gün yağmur, bir gün güneş... Neyse, şemsiye yanımda olsun bari. Umarım haftasonuna doğru güneş çıkar, biraz da gezinelim.

Erzurum havası bu hafta tam bir kargaşa! Bugün sağanak yağış mıymış, yarın da gök gürültülü sağanak mıymış. Neymiş efendim, salı günü güneş çıkıyormuş ama çarşamba-perşembe yine güneşli oluyormuş. Hakkaten Erzurum'da hava nasıl oluyorsa bir türlü anlamıyorum!

Şemsiye yanımda olsun diye düşünüyorum ama güneş kremi de lazım olacak galiba.

Hava nasıl oluyorsa Erzurum'da yine karışık... Bir gün sağanak yağmur bir gün güneş. Neyse karar veremiyorlar, ben şemsiyeyi yanımda taşıyıp dururum, güneş çıkarsa da kremi sürerim.

Erzurum havasına bak! Bugün sağanak yağacakmış ama yarın yine güneş çıkıyormuş. Neyse, şemsiye de yanımda olsun bari. Haftasonu güneşli olacaksa gezmeye giderim belki.

Şemsiye mi takacağım güneş kremi mi sürmemi bilemiyorum artık Erzurum'da! Neyse her halükarda hava ne olursa olsun ben yine dışarı çıkıp hayatımdaki olaylara odaklanacağım.

Bu Erzurum havası neyin nesi! Bir gün sağanak yağmur, bir gün güneş. İnsan şemsiye mi alsın güneş kremi mi sürsün şaşırıyor! Neyse, ben hava durumuna aldırmadan yaşamaya devam edeceğim.

Şu Erzurum havasına baksana! Bir gün sağanak yağmur, ertesi gün güneş. Neyse ki hafta sonu güzel görünüyor, az bulutlu ve sıcak. Umarım piknik yaparız.

Erzurum'da hava yine karışık gibi duruyor! Bugün sağanak yağış varmış ama hafta sonuna doğru güneş çıkacak gibi görünüyor. Neyse ki sıcaklar pek düşmeyecek. Şemsiye yanımda bulundurmak lazım ama güneş kremi de unutmayalım.

Erzurum havası yine biraz karışık gibi duruyor. Bugün sağanak yağış varmış ama sıcaklar güzelmiş. Yarın da yağmurla baş edeceğiz galiba, ama en azından hava çok sıcakmıyor. Hafta ilerledikçe güneş daha fazla çıkacak gibi görünüyor.

Şemsiye yanımda bulundurmak lazım ama güneş kremi de unutmayalım!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri