Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Eşine Bikini Giymesi İçin İzin Veren Kişi"

VedatYilmaz

Active member
Otel odasında, rahat bir şekilde koltuğa uzanmış olan bir adam var. Bugün tartışacağımız konu oldukça basit: yüzmek. Uluslararası standartlara göre belirlenmiş yüzme kıyafeti nedir dersiniz? Tabii ki mayo! Mayo, rahat ve yüzme için uygun bir kıyafet olmasıyla bilinir. Hem olimpiyatlar gibi büyük organizasyonlarda hem de basit havuzlarda tercih edilen bir giyim eşyasıdır. Peki ya bikini nedir? Bikini, birkaç parça kumaştan oluşan, göğüs ve kalçaları açıkça sergileyen, neredeyse vajina bölgesini ortaya döküyor gibi görünen bir kıyafettir. Peki, bu kıyafetin yüzmeyle ne alakası var dersiniz? Direkt olarak karşı cinste cinsel istek uyandıran bir giysi olduğunu söylemek pek de yanlış olmaz. Bu durumda, eşiyle sevgilisinin bikini giymesine izin veren erkekleri sorgulamak gerekir. Benzer bir durumu ilişkimin başlarında yaşadım, ilk tatilimizde bikini giymeyi tercih ettiğinde. Çevreden gelen pervasız bakışları ona göstererek, "Böyle bakışları, mastürbasyon malzemesi olmayı mı istiyorsun?" dedim. Ardından, erkek arkadaş grubumuzda bikiniye dair bir tartışma yaşandı. Bu olaylar, ona bir aydınlanma yaşattı ve artık bikinilerini sadece özel villalarda benim için giymeyi tercih ediyor. Erkeklerin biraz daha erkeksi olmaları gerektiğine inanıyorum, herkes biraz fazla yumuşamış gibi görünüyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri