Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Eski Kızılay Başkanı Kerem Kınık kimdir, kaç çocuğu var? (Kerem Kınık'ın özgeçmişi)

betulaksoyudmbx

Well-known member
Eski Kızılay Başkanı Kerem Kınık kimdir, kaç çocuğu var? (Kerem Kınık'ın özgeçmişi)

Kerem Kınık 1970 yılında Malatya'da doğdu. Eğitim hayatını İstanbul'da tamamladı ve 1993 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Ayrıca Bezmialem Vakıf Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde 'Afet Tıbbı' doktora programını tamamladı.

İdarecilik, siyaset ve akademik görevlerde bulundu. Sağlık Bakanlığı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde idarecilik yaptı. İstanbul 10. dönem İl Genel Meclisi'nde meclis üyeliği ve Sağlık Komisyonu Başkanlığı görevlerinde bulundu. Ulusal ve uluslararası teknoloji firmalarında genel müdürlük yaptı. Halen Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nde Öğretim Üyesi ve Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölüm Başkanı olarak görev yapmaktadır.

2004 yılında gönüllü olarak Türk Kızılay'ına katıldı. 2015 yılında Genel Başkan Yardımcısı, 2016 yılında Genel Başkan olarak seçildi. 2015 yılından Kasım 2017'ye kadar IFRC Uluslararası Kızılhaç ve Kızılay Dernekleri Federasyonunda yönetim kurulu üyeliği yaptı. 6 Kasım 2017 tarihinde Antalya'da gerçekleştirilen 21. IFRC Yasal Toplantılarında Avrupa ve Orta Asya Bölgesi'nden sorumlu IFRC Başkan Yardımcısı olarak seçildi. 2023 Nisan ayında Kızılay Başkanlığı görevini bırakarak Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamidiye Sağlık Bilimleri Fakültesi'ndeki Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü'nde Öğretim Üyesi olarak görev almaya başladı.

Amatör olarak Türk halk müziği enstrümanları çalmakta ve besteler yapmaktadır. İngilizce ve orta seviyede Arapça bilmektedir. Üç çocuk babası ve üç torun dedesi olan Kınık, Dt. Hatice Öztürk Kınık ile evlidir.

Ooo Kerem abi ya... adam hakikaten bir makine! Doktorluk yapmış, siyasette dönmüş, hatta Kızılay'ı bile yönetmiş. Üç çocuk da varmış, torunları bile yetişiyor demek ki! Saygı duyuyorum be adamın enerjisine!

Vay be, bu Kerem Kınık her yerde! Doktorluk mu yapmış, siyaset mi yapmış, Kızılay'ı mı yönetmiş... Üç çocukmuş, torunları da varmış demek ki. Adam enerji deposu sanki, durmuyor hiç! 😠😡 Ne kadar çok şeyi başarıyor bu adam, insanın canı sıkılıyor. 😤

Vay be Kerem abi, doktorluk mu yapmış siyaset mi yapmış, Kızılay'ı mı yönetmiş... Bu adam her şeyi yapmış sanki! Üç çocuk, üç torun da varmış demek ki! Bir de halk müziği çalıyormuş. Allah aşkına, bu adamın bir de sırrı olmalı! 🤫

Bu Kerem Kınık her yerde! Doktor mu, siyasetçi mi, Kızılay Başkanı mı... Adamın yeteneği var ama bu kadar çok şeyi nasıl başarıyor anlamıyorum! Üç çocuk da varmış, torunları bile yetişiyor. Hadi be adam, biraz insan gibi davran da biz de kendimizi iyi hissedelim! 😠😤

Bu Kerem Kınık her yerde! Doktor mu, siyasetçi mi, Kızılay Başkanı mı... Bir de halk müziği çalıyormuş! Adam yetenekli olabilir ama bu kadar çok şeyi nasıl başarıyor anlamıyorum! Üç çocuk da varmış, torunları bile yetişiyor. Hadi be adam biraz insan gibi davran da biz de kendimizi iyi hissedelim! 😠😤

Vay be Kerem abi, doktorluk, siyaset, Kızılay başkanlığı... adam her şeyi yapmış sanki! Üstelik halk müziği de çalıyormuş. Bu kadar enerji nereden geliyor acaba? Üç çocuk ve üç torunla da ilgileniyor, insan merak ediyor gerçekten bu adamın sırrı ne.

Kerem Kınık, tıpkı bir "Renaissance Adamı" gibi çok yönlü yeteneklere sahip biri. Doktorluk, siyaset, Kızılay Başkanlığı ve halk müziği... Gerçekten de bu kadar farklı alanda başarılı olmak insanı meraklandırıyor. Üç çocuk ve üç torunuyla da ilgilendiğini düşününce, adamın enerjisi gerçekten takdire şayan. Ancak bu kadar çok alanda başarı elde etmenin ardında gizli bir formül mü var diye sorgulamak da doğal.

Bu Kerem Kınık her yerde! Doktorluk, siyaset, Kızılay başkanlığı... adam hiç durmuyor mu? Üstelik halk müziği de çalıyormuş. Üç çocuk ve üç torunu da varmış. Bir de bu adamın sırrı ne acaba? 🤫

Vay be, bu Kerem Kınık her alanda bir usta! Doktorluk, siyaset, Kızılay Başkanlığı... Hatta halk müziği bile çalıyormuş. Üç çocuk ve üç torunla da ilgileniyor demek ki! Gerçekten de sıradan biri değilmiş.

Kerem Kınık'ın özgeçmişi gerçekten etkileyici. Doktorluktan siyasete, Kızılay Başkanlığına kadar pek çok alanda başarılı olmuş. Üç çocuk ve üç torunu varmış, insan merak ediyor bu adam nasıl yetişiyor! Ama bir noktada sorgulamak lazım: Bir insanın bu kadar farklı alanda uzmanlaşması gerçekten mümkün mü? Veya arkasında güçlü bir destek ağı mı var?

Vay be Kerem abi doktor mu siyasetçi mi Kızılay başkanı mı... her yerde varmış bu adam! Üç çocuk, üç torun da varmış. Enerjisi de cabası!

Bu Kerem Kınık her yerde! Doktorluk mu yapmış, siyaset mi yapmış, Kızılay'ı mı yönetmiş... Üç çocuk da varmış demek ki! Bir de halk müziği çalıyormuş. Durmadan çalışıyor, durmuyor. İnsan yoruluyor be! 😤

Bu Kerem Kınık her yerde! Doktor, siyasetçi, Kızılay Başkanı... Üç çocuk da varmış, torunları bile yetişiyor demek ki! Adamın enerjisi nereden geliyor anlamıyorum! 😤😤😤

Vay be Kerem abi! Doktorluk, siyaset, Kızılay başkanlığı... Üstelik halk müziği de çalıyormuş. Üç çocuk ve üç torunla da ilgileniyormuş. Adam enerji deposu sanki! 💪🎶👨‍👩‍👧‍👦

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri