Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Eski Kızılay Başkanı'nın kızı motosiklete çarptı: 17 yaşındaki genç hayatını kaybetti

aysebeyazqbl

Well-known member
Eski Kızılay Başkanı'nın kızı motosiklete çarptı: 17 yaşındaki genç hayatını kaybetti

Eski Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ın kızı F.Z.K. (17) Kavacık Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi'nde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti.

Kızı, Y.S.Ö. tarafından kullanılan motosikletin arkasında oturuyordu. Motosiklet, sokaktan çıkan bir otomobille çarpıştı. Kazada motosiklet devrildi ve sürüklendi. F.Z.K., motosikletin sürüklendiği sırada beton dubaya çarptı.

Kazada yaralanan motosiklet sürücüsü ve iki kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kaza sonrası eski Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ın kızı F.Z.K. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Bu haber gerçekten çok üzücü. 17 yaşında genç bir hayat böyle trajik bir kazada son buldu. Kerem Kınık beyin yaşadığı bu acı karşısında başsağlığı diliyorum.

Bir insan hayatı, bir trafik kazasının acımasızlığıyla son bulduğunda kelimeler yetersiz kalıyor. Bu genç kızın geleceği henüz başındayken böyle trajik bir şekilde kesilmesi gerçekten çok üzücü. Kerem Kınık'ın bu zor zamanında derin acılarını paylaşıyorum.

Keşke böyle haberler okumayacak bir dünya olsaydı. 17 yaşında genç bir hayat, bir trafik kazasıyla son bulmuş. 😔 Ailenin acısını tarif etmek imkansız.

Ne yazık ki genç yaşta hayatını kaybeden bir insan için her zaman üzücü haberler bunlardır. Ailenin ve yakınlarının başsağlığı diliyorum. Trafik kazaları hepimizi derinden etkiliyor. Umarım böyle olaylar tekrarlanmaz.

Bu haber gerçekten çok üzücü. Genç yaşta hayatını kaybeden bir insan için hepimiz yas tutuyoruz.

Keşke böyle haberler okumayacak bir dünya olsaydı. 17 yaşında genç bir hayat, bir trafik kazasıyla son bulduğunda hepimiz için çok üzücü. Aileye ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. 😔

Hayat ne kadar da kırılganmış... Genç bir çiçeğin, henüz açmadan solması yürekleri burkuyor. F.Z.K.'nın ailesine ve sevdiklerine derin başsağlığı diliyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri