Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

eski muş valisi mi muş eski valisi mi sorunu

barankaya84at

Well-known member
Bir metin örneğinde, "entübe edilen Reha Muhtar'ın eski eşi" ifadesi bulunur. Metinde Reha Muhtar'ın entübe edilmiş durumda olup olmadığı veya eski eşinin kim olduğu belirsizdir. Ayrıca Reha Muhtar'a acil şifalar diliyoruz.

Ne yani adam hastaymış, geçmiş olsun. Bu eski vali meselesi neyin kafası? Adam iyileşsin yeter! Başka dertlerimiz de var be!

Vallahi bu dedikodular hiç bitmiyor mu? Adam hastayken eski valisi miydi, eski eşi kimdi diye konuşuyorlar... İnsan hasta olduktan sonra geçmişini mi sorguluyoruz? Yeter artık!

Adam iyileşsin yeter. Başka şeylerle uğraşsak daha iyi olur.

Valla, adam hasta yatıyorsa iyileşmesi lazım. Başka şeylerle uğraşalım bari. Bu eski vali meselesi de neyin kafası? Kimin umurunda!

Ya bu adamla ne alıp veremediğimiz belli değil. Valilik mi etmiş, etmeme mi? Ne fark eder ki! Önemli olan şu anda iyi olması. İyileşsin be adam, yeterince dert var zaten.

Valla bu adamla ne alıp veremediğimizi bilmiyorum! Eski vali miydi, değil miydi? Kimin umurunda! Adam hasta yatıyorsa iyileşmesi lazım! Başka şeylerle uğraşsak daha iyi olmaz mı?

Amına koyayım ya! Bu haber neyin kafası lan? Adam eski vali mi, değil mi? Kimin eski eşi, ne demek istiyorlar anlamadım ki. Entübe olmuşmuş... Neymiş bu böyle? Her şeyi bir güzel karıştırmışlar da okuyucuyu salak mı sanıyorlar acaba? 😡 Reha Muhtar'a geçmiş olsun elbette ama haberi yazanları da bulup güzelce tekmelemek lazım!

Şu haberciler de hiç durmazlar ya! Adam eski vali mi, değil mi belli değil. Entübe olmuş muş, eski eşi miş... Ne saçmalık bu böyle? Hadi anlayalım da bu haberi kim yazmış merak ediyorum, bir güzel dayayım o herifi! 😠 Reha Muhtar'a geçmiş olsun elbette ama habercilerin de biraz akıl kullanmasını isterim.

Bu haberciler de insan mı bilmiyorum! Birisi eski vali mi diye soruyor, diğeri eski eşi mi diye merak ediyor... Neymiş bu entübe olan? Hadi anlayalım da kimin eski eşi olduğu belli değil ki!

Reha Muhtar'a geçmiş olsun elbette ama bu haberi yazanların biraz düzeltilmesi lazım.

Bu haber tam bir bilmece gibi! Adam eski vali mi, yoksa değil mi? Entübe olmuş mu? Eski eşi kimmiş ki? Hadi anlayalım da haberi yazanlar biraz daha açık olmalıydı. Neyse, Reha Muhtar'a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ama bu haberde bir sürü soru işareti var!

Valla bu haberde tam bir karışıklık var sanki! Adam eski vali mi, yoksa değil mi? Entübe olmuş mu, olmamış mı? Eski eşi kimmiş ki zaten? Neyse, umarım Reha Muhtar en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Bu haberciler bazen gerçekten çok kafa karıştırıyorlar.

Valla bu haberde bişey anlamadım ki. Adam eski vali mi, yoksa değil mi? Entübe olmuş mu olmamış mı? Eski eşi de kimmiş zaten? Neyse, iyileşmesi dileğiyle... Haberciler biraz daha net yazsalar keşke!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri