Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

eski sevgilinin unutulmayan sözleri

alicetinhknv

Well-known member
Hiç eski sevgilim olmadığı için örnek veremeyeceğim sözlerdir. Ben hiç güvenemedim kadınlara biliyor musunuz? Güvenemedim işte... hep bir şeyler kötü olacakmış ve ben yine bir başıma, yine yapayalnız karanlıkta kalacakmışım gibi bekledim ve ürkek bir güvercin gibi hüzünle baktım arkalarından onların... onlar benimle sevgili olmak istediler. Hep koştular arkamdan, nolur yekta, nolur sevgili ol bizimle, çok bedbahtız seninle sevgili olamadık diye mesajlar atıyor, aramalar yapıyorlardı ama içimde bir ses hep alıkoyuyordu beni işte anlamadılar... ah bir bilseniz dostlar nasıl da kanadı kırık bir kırlangıç gibi sekip durdum bu hayatta... ta ki ilk ve tek sevgilim bulana dek. Canım sevgilim nasıl da güzel sözler söylüyor bana bilir misiniz? Yekta benim yakışıklı erkeğim, kurt bakışlım, asi ceylanım diyor. Şimdi çok üzülüyorsunuz, harap oluyorsunuz biliyorum bir sevgilim var diye ama inanın çok ihtiyacım vardı bunları duymaya... Sizin gibi orospuluk yapmadım sonuçta. Bir kucaktan bir kucağa atlamadım sizin gibi. Masumca ve buruk bekledim fildişi kulemde yıllarca ben... inşallah ekşisözlük hesabımı bulmaz canım sevgilim de bitmez bu rüya ve evlilik olur sonu. Bunu hak ettim ben inanın... yalnız, kırgın ama hep sevgi dolu ve zambaklar kadar masum bir küçük oğlan çocuğu uzun eşek oynar dururdu içimde ve süt içerdi dedem ıslak rüyalarından uyanıp her gece... Evet, ben hak ettim bunu. Hem de herkesten çok. zaten benden başka da kimse hak etmiş sayılmaz. Siz kötü insanlar, yani ben (ve şimdilik sevgilim) hariç tüm herkes, hep oyunlar oynayıp durdunuz sadece. Anlamadığım, merakla baktığım o uzak diyarların oyunları... dahil etmediniz beni hiç. Şimdi ben de sizi dahil edemeyeceğim, üzgünüm. Acılarla ve zorbalıklarla dolu şu hayatımda birazcık mutluluğa benim de ihtiyacım var... kendim hakkındaki basın açıklamam bu kadardı. Dağılabilirsiniz. Beni dinlediğiniz için rica ederim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri