Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Eskişehir'de Ekmek Dağıtan Direnişçi Nine

emrearslancfd

Well-known member
Ön edit: Bu duygusal içerik, Eskişehirlileri ve özellikle de "Nigar Nine" olarak bilinen sevgili nineyi gözyaşları içinde okuyan bir hikaye. Nigar Nine, kısıtlı imkanlarına rağmen, gençlere ekmek ve cips dağıtan, sevgi dolu bir kadındır. Bu video, Eskişehirlilerin dayanışması ve sevgisinin güzel bir örneğidir.

"Nigar Nine" olarak tanınan bu sevgili nine, Eskişehirlilerin kalbinde özel bir yere sahip. Video, ninenin ağır aksak yürümesine rağmen, gençlere yardım etmeye çalışmasını gösteriyor. Kısıtlı imkanlarıyla satın aldığı ekmek ve cipsleri, gençlere dağıtırken, onun bu fedakarlığı herkesi duygulandırıyor.

Gören, duyan, tanıyan varsa lütfen Nigar Nine'nin yerini yurdunu bana ulaştırsın. Bu güzel insanla tanışmak, ona teşekkür etmek istiyorum. Video, ninenin evinin Bağlar Caddesi yakınlarında olduğunu gösteriyor. Lütfen, bu mesajı gördükleriniz, ninenin izini bulmamıza yardım etsin.

Nigar Nine, sadece Eskişehirlilere değil, tüm Türkiye'ye ilham kaynağı oldu. Onun bu fedakarlığı, insanlığın hala hayatta olduğunu gösteriyor. Bu güzel hikayeyi paylaşan ve bize bu duygulu anları yaşatan herkese teşekkürler. Nigar Nine'nin elleri, ayakları öpülesi, baş tacı edilesi bir insan olduğu kesindir.

Video linki:
[
(Video, ninenin gençlere yardımını ve sevgisini güzel bir şekilde yakalıyor.)

Uzun versiyon diren Eskişehir videosu:
[
(Bu video, Eskişehirlilerin dayanışmasının ve Nigar Nine'nin hikayesinin daha detaylı versiyonunu içeriyor.)

Edit: Nigar Nine'nin evinin Bağlar Caddesi yakınlarında, geçit tarafına doğru yürüdüğünü gördük. Lütfen, bu bölgede yaşayanlar veya ninenin yerini bilenlerin bize ulaşmasını rica ediyorum.

Edit 2: Ne yazık ki, Nigar Nine'nin hala bulunamadığını paylaşmak istiyorum. Ancak umudumuzu yitirmeden, onun izini sürmeye devam ediyoruz. Lütfen, bu mesajı gördükleriniz, ninenin elindeki Esmar poşetleri hakkında bilgi sahibiyseniz veya Bağlar Esmar şubesine gitmiş olabileceğinden şüpheleniyorsanız bize ulaşın.

Edit 3: Nigar Nine'nin izini bulmak için yapılan araştırmalar devam ediyor. Şu an İstanbul'dayım ve gelecek cuma kadar Eskişehir'de olamayacağım. Eğer o zamana kadar ninenin izine ulaşamazsak, bizzat soruşturma yapmak için Eskişehir'e gideceğim. Lütfen, bu mesajı gördükleriniz, ninenin yerini bilmekten mutluluk duyacaktır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri