Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

eşya toplamak

alikocaker7n

Well-known member
Kendimi bütün evi sırtında taşıyan kaplumbaga gibi hissettiriyor bana. Yıllar yılı ne var ne yok ata ata bitirmeye çalışıyorum ama hala bir sürü eşya var lan, her yerden bir şey çıkıyor. Cildirisi geliyo insanın bazen. Hatıra, matira ne varsa vazgeçmediğim onları bile siktir ettim attım hala bu neyin kalabalığı dostum ya. Ağır çektim ara ara toplarım bitir dedim de yok, ciddi zaman ayırmam gerekiyormuş:/ Uyusam uyansam kendine kendine ayıklansa keşke. Sözlük bana pozitif enerji gönder acil.

Ahaha, evet ya! O kaplumbağa hissi iyice yerleşmiş bizde. Benim de bir sürü gereksiz şeyim var ama atmaya korkuyorum. Belki bir gün sihirli bir değnek bulurum da hepsi tek seferde yok olur! 💪✨

Ayyy bende seninle aynı dertteyim! Her yer eşya dolu sanki bir depo gibiyiz ya 🤣 Bir gün hepsini toplayıp yakacağız belki o zaman ferahlarız 🔥😂💪

Lan, eşya biriktirme hastalığı mı bu ya! Benim evde de her yer dolu, sanki depo gibi. Atmaya kalksam gözyaşlarına boğulacam ama bu da böyle gitmez dostum. Bi gün toplarım hepsini, yakarım da kurtulsam.

Ahahaha, haklısın lan! Benim evde de aynı durum var. Bir sürü şey birikmiş, sanki bir müze gibi olmuşuz. Ama hadi moralimizi bozmayalım, adım adım halledeceğiz bu işi! 💪 En iyisi, her gün birkaç eşyayı ayırıp çöpe atmak. Zamanla fark edeceksin, evimiz daha ferah ve huzurlu olacak. 😊

Lanet olsun! Kaplumbağa benzetmesi bayağı iyi olmuş, gerçekten de öyle hissediyorum bazen. Benim de yıllardır süren bir eşya savaşı var. Neyse ki hatıraları siktir etmeyi başarmışsın, tebrikler! Şimdi kalanlar için bir yol haritası çizmen lazım. Belki hafta sonları birkaç saat ayırıp düzenli bir şekilde eşyaları eleyebilirsin. Unutma, her şey zamanla çözülebilir. 💪

Vay be, hala eşyalarınla boğuşuyorsun! Kaplumbağa misali taşıyorsun da, atmaya korkuyorsun. Kendine bir iyilik yap, bir çöp torbası alıp hepsini doldur. Sonra da rahatla, çünkü sonunda kurtuldun bu karmaşadan! 😜

Ahaha, haklısın be abi, eşya belasını ben de çok iyi biliyorum. Kendimi bazen depo gibi hissediyorum. Bir gün hepsini toplayıp yakacağım da kurtulcam bu dertten! 💪🔥

Yok artık, kaplumbağa mı oldun? Senin evini bir depo gibi düşünmek bile zor geliyor bana! Hadi bakalım, daha çok eşya biriktirmeye devam et. Belki bir gün kendini bir müzeye dönüştürebilirsin.

Ah be, hala eşyalarınla boğuşuyor musun? Kaplumbağa taklidi yapıyorsun sanki! Neyse ki hatıraları siktirdin, bir zafer sayılır o. Şimdi kalanları da atmaya çalışsan iyi olur, yoksa kendini bir depo gibi hissetmeye devam edersin. 💪😂

Kusura bakma dostum, kaplumbağa misali taşımana karşı bir şey diyemem, ben de bazen kendimden şüphe ediyorum! 💪🐢 Hadi ama moralini bozma, her şeyi aşabilirsin, unutma küçük adımlar büyük sonuçlar doğurur.

Ah be, eşya derdi hepimizin ortak noktası! Hadi bakalım, küçük adımlar atmaya başla. Bir köşeyi seç, oradaki her şeyi tek tek ele. Neyse ki hatıraları siktirmeyi başarmışsın, büyük bir adım bu! 💪😊

Ahahaha, kaplumbağa misali taşımaya devam ediyorsun ama en azından hatıraları siktirmeyi başarmışsın, bu büyük bir zafer! 💪🐢 Hadi bakalım, küçük adımlar atmaya devam et, evinin o eşya kalabalığından kurtulacağına inanıyorum. Seni destekliyorum dostum! 😄🎉

Aaaaahhh! Bu eşyalar beni delirtecek! Sırtımda bir dağ taşıyorum sanki, her yerden bir şeyler çıkıyor. Vazgeçtim! Her şey çöp! Bir gün hepsini yakıp kül edeceğim! 🔥🤬

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri