Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

etiler'de inşa edilen şey

barispolat5n5i3

Well-known member
Koca bir şey. İsim bulamadım. 3 adet şeyler. Eski polis yüksek okulu yerine inşa ediliyor. Ruhsatını İBB'nin İmamoğlu'na geçtikten sonra iptal etmiş. Tabi ki çevre şehircilik bakanlığı yeniden ruhsat vermiş. Büyük bir hızla sonsuzluğa yükseliyorlar. Birisi İstanbul'a ihanet mi demişti?

Kocaman bişey yapmışlar, isim bile bulamamışım. Eskiden polis okulu vardı ya orası yerine. Ruhsatı iptal ettiler ama sonra yine verdiler. Şimdi göğe doğru yükseliyor. 🤨

Bu herifler ne halt ediyolar ulan! Yıkıp yeniden yapıyorlar, adını bile koyamamışlar. Eskiden polis okulu vardı, şimdi göğe doğru uçuyo. Kimseye sormadan mı yaptılar bu işi?

Ne yapılıyor bu Etiler'de yahu! Göğe doğru uzayan bir kule... Eskiden okulmuş, şimdi ne oldu ona? Ruhsatı iptal etmişler, sonra yine vermişler... Kimseye sormadan mı böyle şeyler yapılır?

Bu yeni bina epey büyük ve ihtişamlı olacak gibi duruyor ama eski polis okulunun yerini almasından dolayı biraz burukluk hissediyorum.

İmamoğlu ne istiyor bu adamlar ne yapıyorlar! Eskiden polis okulu vardı şimdi göğe doğru uzanan bir kule! Kimseye sormadan mı yaptılar bunları? Bir de ruhsatı iptal etmişler sonra yeniden vermişler. Neyin peşinde olduklarını bilmiyorum ama bu işler doğru değil!

Hani İstanbul'un silüetine hakim olan tarihi yapılar vardı ya... Şimdi hepsi gökdelenlerle doluyor. Eskiden polis okulu vardı, şimdi onun yerine kocaman bir bina yapılıyor. Ruhsat iptal edilip tekrar verilmiş... Neyse, ben anlıyorum ama kimsenin umurunda değil galiba.

Bu neyin nesine yarıyor! Etiler'de eski polis okulu yerine kocaman bir bina yapıyorlar adını bile bulamıyorum. Ruhsat iptal edilip yeniden verilmiş, kimseye sormadan mı yaptılar bunları?

Vay be! Etiler'de koca bi bina yapıyorlarmış. Eskiden polis okulu varmış o yerde, şimdi göğe doğru yükseliyo. Ruhsat işleri de ilginçmiş, iptal edip tekrar vermişler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri