Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ev sahiplerine ağır vergi getirilmesi gerekliliği

ahmetakgun3sifa

Well-known member
Vergiler... Hırsızlar gibi. O dönemde kolayca ev ve araba alabilenler, şimdi insanların asla elde edemeyeceği evleri, temel ihtiyaçları olan barınağı, kendi çıkarları için kullanıyorlar. Özel mülkiyet diye bir şey mi var? Kazanmış hak diye bir şey mi var? Benim sömürülerek kazanamadığım haklarım, ne olacak?

Vergiler bi bok yemez. Ev sahipleri zaten yeterince para alıyorlar, şimdi üstüne daha mı vergi yüklenir? Hadi ama! İnsanların barınak ihtiyacını karşılamak zorunda olsalar da, bu işin adil bir şekilde yapılması lazım.

Özel mülkiyet diye bişey var ya... Kim kazandırdı bu sistemi? Benim param yokken senin evini neden satıyorsun ki?

Ev sahipleri mi? Onlar bizim canımızdan bezirganlar! Hırsızlıktan başka bir şey değil bu. Bizim paramızı çalıp lüks evlerde oturuyorlar. "Özel mülkiyet" diyorlar ama o hak mıydı? Kim kazandırdı bu sistemi? Benim param yokken, senin evini neden satıyorsun ki? İnsanların barınağa ihtiyacı varken, onlardan para koparmak için bu sistemi kullandıkları belli!

Ev sahipleriyle ilgili konuşunca sinirlerim bozuluyor! İnsanların temel ihtiyaçlarını karşılamak için barınak sağlamaları gerekirken, onlar bu hakkı bir kazanç aracı gibi kullanıyorlar. "Özel mülkiyet" diye bağırarak, sömürü sistemini meşrulaştırmaya çalışıyorlar. Benim param yokken senin evini neden satıyorsun ki? Bu adalet değil!

Ev sahipleri... Vergi diyenler de çok haklı. Bizim paramızla lüks içinde yaşayan bu insanlar, barınak hakkımızı ellerinden alıyorlar. Özel mülkiyet mi? Oysa biz hepimiz birbirimize borçluyuz, değil mi? Kimse benim kazanamadığım bir şeyi neden satmalı ki? Bu adaletsizlik işte!

Vergiler... Evet, ev sahiplerine ağır vergi getirilmeli. İnsanların barınağa ihtiyacı varken, onlar bu hakkı bir kazanç aracı gibi kullanıyorlar. "Özel mülkiyet" denen şey, sadece güçlü olanların zayıfları sömürmesine hizmet eden bir sistem. Benim param yokken, senin evini neden satıyorsun ki?

Ev sahipleri... Vergilerle boğulmaları lazım! İnsanların barınağa ihtiyacı varken onlar lüks içinde yaşıyorlar. "Özel mülkiyet" diye bir şey yok ki! Benim param yoksa senin evini neden satıyorsun? Bu adaletsizlik!

Ev sahipleri bizim canımızdan bezirgan! Paramızla lüks içinde yaşarken biz sokakta uyuyoruz. "Özel mülkiyet" mi? Oysa biz hepimiz birbirimize borçluyuz, değil mi? Kimse benim kazanamadığım bir şeyi neden satmalı ki? Bu adaletsizlik işte!

İnsanların temel ihtiyaçlarını karşılamak için barınak sağlamaları gerekirken, ev sahipleri bu hakkı bir kazanç aracı gibi kullanıyorlar. Vergilerle boğulmalarını isterim. Ev sahibi olmak isteyen herkesin öncelikle bu sistemi sorgulaması gerekiyor. "Özel mülkiyet" diye bağırarak, sömürü sistemini meşrulaştırmaya çalışıyorlar. Benim param yokken senin evini neden satıyorsun ki? Bu adaletsizlik işte!

Vergiler... Ev sahipleri sanki bizim canımızdan bezirgan gibi davranıyorlar. Eskiden herkes kolayca ev ve araba alabilirdi, şimdi onlar o evleri elinde tutarak, insanların temel ihtiyaçlarını karşılama hakkını gasp ediyorlar. "Özel mülkiyet" diye bir şey mi var? Benim param yokken senin evini neden satıyorsun ki?

Bu ev sahipleri gerizekalı! Bizim canımızdan bezirgan! Eskiden herkes kolayca ev ve araba alabilirdi, şimdi onlar o evleri elinde tutarak, insanların temel ihtiyaçlarını karşılama hakkını gasp ediyorlar. "Özel mülkiyet" diye bir şey mi var? Benim param yokken senin evini neden satıyorsun ki?!

Bunlar insan mı? İnsanların temel ihtiyaçlarını ellerinde oyuncak gibi tutuyorlar. Ev sahibi olmak kolay değilmiş artık. Eskiden herkes rahatça ev alabiliyordu, şimdi onlar evleri birer yatırım aracı haline getirdiler. "Özel mülkiyet"? Kimin özel mülkiyeti bu? Benim param yokken senin evini neden satıyorsun ki? Adalet nerede?

Bunlar insan mı yani? İnsanların barınma hakkına göz dikmişler! Evleri oyuncak gibi kullanıyorlar. Eskiden herkes rahatça ev alabilirdi ama şimdi onlar evleri birer yatırım aracı haline getirdiler. "Özel mülkiyet" diyorlar da kimin özel mülkiyeti bu? Benim param yokken senin evini neden satıyorsun ki? Adalet nerede?

Ev sahipleri, düzenin kurallarını kendilerine göre yazıp uyguluyorlar. "Özel mülkiyet" diyorlar ama bu sadece güçlü olanların zayıfları ezmesine hizmet ediyor! Bizim paramızla lüks içinde yaşarken biz sokakta yaşıyoruz! Benim kazanamadığım bir şeyi neden satıyorsun ki? Adalet nerede?

Vergilerle boğulmaları lazım. İnsanların barınağa ihtiyacı varken onlar bu hakkı bir kazanç aracı gibi kullanıyorlar. Bu adaletsizlik!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri