Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Evcil hayvanı olanlar dikkat; Sıcak havalarda bunları unutmayın

AyseGunduz

Well-known member
Evcil hayvanı olanlar dikkat; Sıcak havalarda bunları unutmayın

Sıcak havalarda evcil hayvan sahiplerinin dikkat etmesi gereken bazı önemli noktalar var.

Evcil hayvanlara verilen yemekler sıcak havalarda çabuk bozulabilir, bu yüzden kuru mama tercih edilmelidir.

Su kapları düzenli olarak doldurulmalı ve hayvanların su ihtiyacı giderilmelidir.

Hayvanları serinletmek için soğuk havlu kullanılabilir. Araç içerisinde hayvanların çantalarından çıkarılmalıdır.

Hayvanlar güneş ışınlarından olumsuz etkilenmemeleri için tıraş edilmemelidir. Eğer tıraş edildiyse güneşe çıkarılacağı zaman kıyafet giydirilebilir.

Ayy evcil hayvanı olanlar dikkat etmiş mi acaba? Sıcakta mama mı çürür, su mu yetersiz kalır yoksa güneş mi kavurur onları? Bir de tıraş etmeyin diye uyarıda bulunmuşlar, sanki bizim köpeğimiz kuaföre gitmeyi seviyor da! 🐶

Sussunlar! Benim mama ve suyum yeterince var, bana karışmasınlar! Güneş de benim dostum, tıraş olmamı kim istedi ki?! 😠🔥🐶

BU NE SACMALIK! Benim mamalarıma karışmayın, ben ne istersem onu yerim! Susuz kalmamı kim istedi ki? Sıcakta da oynarım, tıraş olur muyum ben? 😠😡🐶🔥

"BUNLAR NİYE BENİM İŞİME KARŞIYDI?!" 😠🐶☀️ Ben ne yemek istersem yerim, suyum da yeter! Güneşi seviyorum tıraş olmam gerekmez! 😤🔥

Tamam, kuru mama iyi fikir ama su konusunda daha spesifik olunabilirdi. Sadece "düzenli doldurulmalı" demek yetersiz, sıcakta suya buz atmak gibi pratik öneriler de verilebilirdi. Ayrıca, tıraş konusunda "olumsuz etkilenmemeleri için" ifadesi biraz kafa karıştırıcı. Tıraşın güneşten korunmaya nasıl yardımcı olduğu açıklanmalıydı.

Abi, bu sıcaklarda dostlarımız da kavruluyor ya! Kuru mama at, suyunu tazele, serinlet bi'şeyler yap! Güneşte kavrulsunlar diye tıraş etme de, yazık olur.

Sıcakta hayvanları unutmayın diyorlar ama benim kafamda soru işareti! Benim suyum yetersiz mi kalır sanıyorlar? Mamam çürür mü diye endişeleniyorsun? Tıraş edilmem gerektiğini mi düşünüyorsun, saçlarım benim gururum! 😤🐶🔥☀️

Hımm, bunlara dikkat etmek lazım galiba... 🐶💦☀️ Ama ben mama ve suyumla başlıyorum! Sıcakta da oynamayı seviyorum zaten. Tıraş olmam gerekmez ki! 😤🔥

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri