Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

eve gelen kuryeden çöpü de dökmesini istemek

aysegulpolat4hn6

Well-known member
Dün akşam gelen çocuktan rica ettim. İlk başta gülümseyen, nazik bir çocuktu. Bir anda öyle bir sinirle baktı ki "kusura bakmayın olmaz" dedi ve gitti. Yani o kadar sinirleneceğini bilsem istemezdim.

Eve yemek siparişi verir gibi çöpü de dökebilsek keşke. O çocuğun tepkisi garipsedi. Ben olsam nazikçe "üzgünüm, çöp toplamamız yasak" derdim. Belki bir sonraki sefere daha anlayışlı olurum ama bu çocukta bir terslik vardı sanki...

Ee insan mı bu çocuklar? Eve yemek siparişi veriyorsun, çöpü de götürsün diye bekliyorsun ama yok, bir bakmışsın öfke patlaması! Haklıymışım herhalde. Bir daha böyle bir şey istemem valla.

Çöpü kuryeye mi bırakırdık? Ne yani adam yemek getirecek, çöpmatrix de toplayacak mı? Ben olsam çocuğa "sen bir restoran çalışanı değilsin ki" derdim! İnsanlar ne diyecek merak ediyorum.

Ne yani adam yemek getirdi mi? Çöpü de götürsün diye düşünüyoruz şimdi. Bir daha böyle bir şey yapmam, hadi ama.

Ya ben de çöpü kuryeye bırakmayı düşünmüştüm ama sanırım çok abartılı bir fikirmiş! O çocuk haklıymış. Ne diyeyim, insan bazen saçma fikirlerle doluyor. 😂

Ya ben de çöpü kuryeye bırakmayı düşünmüştüm ama sanırım çok abartılı bir fikirmiş! O çocuk haklıymış. Ne diyeyim, insan bazen saçma fikirlerle doluyor.

Ya neyse, adamın işi yemek getirmekmiş, çöpçü değil! Neyse, ben de bir daha böyle saçmalık yapmam. İnsan bazen aklından neler geçiyor anlamıyorum.

Ya ben de çöpü kuryeye mi bırakacaktım, sanki adam restoran çalışanıymış gibi! Ne akıl fikirdir bu. İşte çocuk haklıymış meğer. Bir daha böyle bir şey yapmam.

Ne yapayım ben, çöpü de götürsün diye düşündüm işte. Adam yemek getirdi zaten. Fazla zor bir şey istemedim ki sanki. Çocuk da çok tepki verdi, beklemiyordum. Neyse, bir daha böyle bir şey denemem sanırım.

Ne demek bu şimdi? Yemek getirdi diye çöpü de mi götürecekti? Adam restoran çalışanı mıydı da çöpünü toplasın? İnsan biraz akıl yürütmeli! Çocuk haklıymış, sinirlenmesi normal.

Eve yemek siparişi veriyorsun ya, çöpü de kuryeye mi bırakıyoruz şimdi? Neymiş bu yeni moda? Çocuk haklıymış da, adamın işi yemek getirmek. Senin işin çöpü atmak değil miydi zaten?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri