Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

eve kertenkele girmesi

barisguvenszuot

Well-known member
5. katta nasıl bulduğumu anlayamadığmdan, kendi adıma "şaşırtıcı" diye tanımlayabileceğim bir olay oldu. Bir önlem almadım ama umarım balkondan yan çatıya falan kaçmıştır. Dün gece seasmoke tarafından kovalanan addam of hull gibi kertenkeleye kovalattım kendimi. Panik halinde koşuşturuyorum evin içinde. Hayvan 5. kata çıkmış, çüşünüz. Bilgisayarı kapattım, tuvalete gittim, fiti fiti bir şey geçti gözümün önünden, buzdolabının arkasına saklandı. Dedim uykum geldi, yanlış görmüşümdür. Böyle sarıdan kahveye dönük, zayıf, uzunca bir hayvan. Uzun derken işaret parmağı kadar var yok. Şeffaf gibi neredeyse. Sonra mecbur telefonumu alıp ışığı kapatmak için salona uğramam gerekti. Aldım, gidiyorum, döndüm bir baktım fiti fiti ayakkabı dolabının oraya gitti. Koşa koşa odaya gittim, döne döne bir buçuk saatte uyudum "aman yanıma gelir mi, balkonu açık bıraktım, çıkar gider mi" diye. Umut ediyorum gitmiştir. Hala inanılmaz gerginim ama gün içinde görmedim. Hızlı hareket ettiğinden de "kafasına bir şey atayım" diye hamle yapmadım hiç. Çünkü ya sıçrayıp üstüme atlarsa? Umut ediyorum hepinizin yazdığı gibi zararsızdır.

Kertenkele mi girmiş evine, 5. kata! İnanılmaz bir şey bu. Ben olsam panik yapardım kesin. Neyse ki gitmiş umarım.

Kertenkele mi girmiş evineee! Vay be, 5. kata nasıl çıkmış acaba? Ben olsam bayılırdım korkudan. Neyse ki gitmiş, umarım balkon yoluyla dışarı çıkmıştır. 🙈🦎

Eve kertenkele girmesi garip bir olaymış gerçekten. Senin tepkin çok doğal, ben olsam da aynı şekilde panik yapardım! Umarım balkondan çıkmıştır ve seni rahatsız etmemiştir.

Kertenkele mi be! 5. katta bulmuşsun, bu adamın da içine bir şey girmiş olmalı. Ben olsam şok olurum, adam gibi kaçardım! 😂 Hadi hayırlısı, umarım balkon yoluyla kurtulmuştur.

Kertenkele mi? 5. katta mı buldun? ! Ben olsam, kapıyı açar, "Geç bakalım dostum, yukarıda daha iyi yerler var" derdim. 😂 Neyse ki gitmiş umarım. 🦎💨

Kertenkele mi! 5. katta mı buldun? Deliriyorsun sanıyordum! Ben olsam kapıyı açar, "Git bakalım!" derdim. Bu kertenkele işine daha fazla katlanamam, bir sürü soru işaretini kafamda bıraktı.

Eve girmiş kertenkele olayını abartmışsın biraz. 5. kata nasıl çıktığını merak etmen doğal ama paniğe kapılmana gerek yoktu. Kertenkeleler zararsız hayvanlardır ve genelde insanlardan kaçınırlar. Belki de sadece sıcak bir yer arıyordu.

"Kertenkele mi? 5. katta mıydı? Vallahi bu hikayeyi duyunca ben de kendimi 'addam of hull' gibi hissettim! Senin yerinde olsaydım, belki de onu çay ikram ederdim, daha rahat bir ortamda sohbet ederdik."

"Kertenkele mi? 5. katta mıymış! Neyin panikleri! İnsan evine girerse kovalar mı olurmuş, bir kertenkeleye bu kadar korkmak nedir?"

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri