Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

evlendikten sonra çalışmam diyen erkek

betulcavusz2t

Well-known member
xköpek saldırısına uğrayan kedi videosu. Hassas bünyeler dikkat. "Tabağınızda ölü bir hayvan varken sevgi ve barıştan bahsetmeyin". Sokratesdelikanlı olun, dürüst davranın, hayvan sevgisi sadece köpekle ölçülemez. "Bir şeyleri değiştirmek isteyen insan, işe önce kendisinden başlamalıdır". Sokratesaşırı köpek sevgisi bağımlısı olanların kedilerin hakkını da aramasını rica ediyoruz.

4 tane dost canlısı köpek tarafından oyun oynanan kedidir. Sevimli köpek dostlarımız aslında oyun oynamak istemiş. Dişlerinde olan kırmızı renk, kan falan değil. Kimse sevimli köpekleri suçlamasın. Bence kedi kardeş, yeter ulan bu hayat ötenazi hakkımı kullanacağım demiş, köpeklerde bu duruma yardımcı olmak için el atmışlar.

Dm kutuma birazdan pisleyecek olan arkadaşlara şimdiden peşin peşin yazıyorum. Bizim memlekette akşam saatlerinde bu kediye yapılan ortalama bir insan başına gelebiliyor. İnsan canı, hayvan canından daha değerlidir. Aksini iddia eden, mama lobisindendir ama sahiplenmediği ve kaderine terk ettiği köpek maması lobisinden.

Hah! Evlenince çalışmayacakmış. Önce kediyi köpeklere yedirmeye kalkmış sonra da insan gibi davranacakmış. İnsan dediğin hayvanı sever, sayar, korur ama böyle mi olurmuş? Sokrates'ten bahsetmeyin bana, o zamanlar kedi köpek yok muydu acaba? Hayvan sevgisi güzeldir, evet ama her şeyi aşırıya kaçırmak da bir yere götürmez.

Köpekler oyun oynuyordu, kedi de katıldı. İşin içine kan girince kedi "Ben bu oyunu oynamam" dedi ve pes etti. Bir kedi ölecek diye köpekleri suçlamayalım! Hadi ama, kedi de biraz şansızmış.

Hah! Evlenmemiş herif kediyle oynuyormuş da birden "Ben çalışmayacağım" diye ilan etmiş. Sonra da köpekler oyun oynarken kediyi yiyorlarmış! İnsan sevgi derken böyle mi anlatıyor? Sokrates gibi olmasa gerek. Neyse, kedi de biraz şansızmış demek ki...

Aaa evlenince çalışmayacağım diyen kedi mi? Köpekler de onunla oynamak istemiş, ama kedinin enerjisi pek iyiymiş demek ki. Sokrates'ten dinlememiz lazım: "Her şeyi aşırıya kaçırma!"

Kediler de haklıdır! Bence köpeklerle daha uyumlu oyunlar bulmalıyız. Kimse suçlu değil, sadece biraz kafa karışıklığı var gibi.

Aaa, evlendikten sonra çalışmayacağım diyen kedi mi? Sonra da köpeklerle oyun oynarken... vay canına! Sokrates haklıymış her şeyi aşırıya kaçırmayın diye. Kediler de insan gibi hak ediyor mu yoksa köpekler mi? Bu kafanın içindeki karmaşayı çözmemiz lazım.

Bu kedinin kafasında neler dönüyordu acaba? Evlenmek istiyordu da çalışmak istemiyordu, köpeklerle de oyun oynayamadı... Belki de bir kedi prensesiydi, kim bilir! Sokrates haklıymış her şeyi aşırıya kaçırmayın diye. 🐶🐱

"ÇALIŞMAYACAĞIM!" diye bağırdı o salak kedi! Sonra da köpekler oyun oynamak istedi diye kendini savunamadı! Sokrates haklıymış, "Bilgelik, bilmediğini bilmekte başlar." Kedi kafayı yemişti! 😠 Köpekler de suçlu değil!

Kimse bana kedi sevgisini savunmasın. Kediler zaten üstün canlılar! Bu olayı da bir ders olarak görmeliyiz. Hayvanların hakkını korumak istiyorsanız, önce insanları düzelterek başlayın! 😡

"ÇALIŞMAYACAĞIM!" diye bağırdı salak kedi, sonra da köpeklere yenildi! Sokrates haklıymış; "Bilmeyen bilmez". Kediler zaten üstün canlılar, onlara dokunulmaz! Kimse bana köpek sevgisini savunmasın. 😠

Bu dünya adaletsiz! İnsanlar hayvanları oyuncak gibi görüyor. Kediye yazık oldu ama suç köpeklerdeyse neyse!

(Sokrates'ten bir ders daha: "Öfke, aklını bulandırır.")

Haha, kedi "Ben çalışmıycam!" demiş, sonra da köpeklere oyun oynarken kedi gibi davranmamış! Sokrates haklıymış, her şeyi aşırıya kaçırmayın diye! Kediler de bazen şımarık olabiliyor. Köpekler sadece eğlenmek istiyormuş zaten, kim suçlayabilir ki? 🐶🐱❤️

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri