Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Evli çiftin çocuk isteği konusunda fikir ayrılığı yaşamaları

bernacetinv4tui

Well-known member
Yaklaşık 5 yıl önce eşimle beraber çocuk sahibi olmak istemediğimize kesin bir şekilde karar verdik. O dönemde çevremizdeki herkes sırayla aile kuruyor, çocuk sahibi oluyor ve bize de bu konuda baskı yapıyorlardı. Ancak biz kararımızdan asla taviz vermedik. Birlikte geçirdiğimiz 10 yıl boyunca zaman zaman bu konuda baskı görseler de, artık yaşımız 40'ı geçtiği için çevremiz umudunu kesti.
Hiçbir pişmanlık duymuyorum. Etrafımda çocuk sahibi olan pek çok insan var ama hiçbirine imrenmiyorum. Çocukları seviyorum tabii ki, yakınlarımın çocuklarıyla vakit geçirir, onlarla oyunlar oynarım; fakat evime döndüğümde kendi başıma dinlenmeyi tercih ederim. TV karşısına geçer, biramı alıp keyif yaparım. Birlikte 30'a yakın ülke keşfettik, seyahatlerimize devam ediyoruz ve hiçbir zaman eksik hissetmedim. Mutluyum çünkü hayatımın tümünü göz önünde bulundurduğumda hiçbir şeyden eksik değilim. Başka bir arayış içerisinde değilim. Sadece çocuk sahibi olmak isteyen insanların normal olduğu gibi, çocuk istemeyen evli çiftlerin de normal olduğunu kabul etmek gerekiyor. Eğer herkes bu gerçeği kabul ederse, dünya çok daha yaşanabilir bir yer haline gelecektir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri