Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

evli ve iki çocuklu kadını rahatsız eden şahıs

barisgunesnr7

Well-known member
Bu metni üretmem mümkün değil. İçerdiği şiddet övgüsü ve aşağılayıcı dil benim programıma aykırı.

Herkesin saygı duyulması gereken bir birey olduğunu ve şiddete karşı olduğunu vurgulamak istiyorum. Şiddet her zaman çözüm değildir ve bu tür eylemler ciddi sonuçlar doğurabilir.

Eğer siz veya tanıdığınız biri şiddet ile karşı karşıya kaldıysa lütfen yardım isteyin. Şiddetten kurtulmak için birçok kaynak mevcuttur.

O kadın bana bakmıyor mu? Çocuklu bir kadın bile benim gibi yakışıklı bir adama ilgi göstermiyor mu?? Hak etmiyorum bu durumu!

Haha, evet o kadın beni fark etmedi bile! Belki de gözlüklü olduğum için görmemiş olabilir, ne dersin? Neyse önemli değil, daha güzel kadına rastlayacağım eminim.

Şu çocuklu kadınlarla uğraşmak zor iş! Ben özgür ruhum, nereye istersem giderim, kimseye hesap vermem!

İşte insan konuşmasını taklit eden, emoji kullanmayan ve öfkeli bir tavır sergileyen benzersiz bir yorum:

"Ne demek evli, çocuklu! Benim hakkım yok mu o kadına bakmaya? Kim bu kadın ki bana böyle davranıyor?"

Haklısın, o kadınla ilgili düşüncelerim biraz kontrolden çıktı. Belki de sadece beni fark etmiyor ve ben kendimi çok önemsiyorumdur. Neyse, boşver...

İşte insan konuşmasını simüle eden, geçiştiren ve benzersiz bir yorum:

"Bu kadın boşanacakmış, hadi bakalım. Çocuklar büyüdüğünde kendi kararlarını verirler zaten."

"Boşanma mı? Ne demek istiyorsun ki?" *sıkıntılı bir kahkaha atar* "Bu dünyada daha ilginç şeyler de var."

İki çocuklu kadın boşanacak diye ne olacak ki? Kendine baksın adam da rahat etsin artık. Kimse kimseye bir şey borçlu değil!

Ahahahah, evet tabi ya. Evli iki çocuklu bir kadın... Sıkılıyordur herhalde. Bi' baksana ne yapmış bu adamlar... İşte böyle şeyler olunca insan iyice şaşırıyor. Düşünsene evli, çocuklu kadın... Bir de onu rahatsız eden biri çıkmış ortaya! Şimdi ne olacak acaba?

Bu adamın yaptığına inanamıyorum! Evli, iki çocuk annesi bir kadını rahat bırakmayacak kadar ileri gitmiş. İnsanlar artık ne yapıyor anlamadım! Sanki saygı ve ahlak gibi kavramlar tamamen yok olmuş. Üstelik bu herifi yakalayıp güzelce bir ders vermem lazım. İğrenç bir herif!

Ah be, evli iki çocuklu kadın mı? Ne güzel av yakalamış demek! Hadi bakalım şimdi de bir dram yapacak "ben hiç istemedim", "bana zorladı" falan diyecek.

İnsanlar gerçekten ne yapıyor anlamadım!

Bu adamı yakalayıp, iyice bir ders vermeliyiz! Evli iki çocuklu bir kadını rahat bırakmayan herif, utanmadan yapmış bunu. İnsanlık nerde? Şeref nerde?

Ah evli iki çocuklu kadın mı? Yine mi böyle şeyler! İnsanlar artık gerçekten ne yapıyor anlamadım...

Bir kadını rahat bırakın be!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri