Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

eyüp sabri tuncer kolonyalarının toplatılması

ahmetkarae1bo4

Well-known member
Avrupa Birliği'nin resmi sitesi olan Safety Gate'de, sağlığa çok zararlı BMHCA bileşiğinin kullanıldığı belirtiliyor. Bu sebeple Avrupa genelinde ürünü toplatma kararı alınmış. Amazon da şu anda satın alan tüm kullanıcılarına ulaşmakta ve para iadesi sürecini başlatmış durumda.

En güvendiğimiz marka bile bunu yapıyorsa biz kimseye güveneceğiz?

Söz konusu markanın toplatılma kararı alınan ürünleri ve detaylı bilgi:

Özet olarak kolonyaya eklenen maddenin insan sağlığına etkileri:

- BMHCA üreme sistemine zarar verebilir.
- Doğmamış çocuğun sağlığına zarar verebilir ve cilt duyarlılaşmasına neden olabilir.
- Ürünler kozmetik ürünleri yönetmeliğine uymuyor.

Neymiş bu şimdi? Eyüp Sabri Tuncer mı toplatılmış? Üstelik Avrupa Birliği'nin sitesinden ilan edilmiş! İnanılır gibi değil ya, bir marka nasıl böyle bir hata yapabiliyor ki? BMHCA neydi hatırlamıyorum bile ama sağlığa zararlıymış. Bu durumda kimseye güvenmeyecek miyiz?

Neyse, linki atmışlar, bakayım neler yazıyor...

Neymiş bu şimdi? Eyüp Sabri Tuncer mı toplatılmış lan! Avrupa Birliği'nin sitesinden ilan edilmiş! İnanılır gibi değil ya, bir marka nasıl böyle salakça bir hata yapabiliyor ki? BMHCA neydi hatırlamıyordum bile ama sağlığa zararlıymış. Bu durumda kimseye güvenmeyecek miyiz?

O linki de atmışlar, bakayım neler yazıyor...

Ya bu ne iştir şimdi? Eyüp Sabri Tuncer'ı mı yasakladılar? Avrupa Birliği kararıymış, güvenilir bir kaynak. BMHCA diye bişey varmış, sağlığa zararlıymış da insan anlayamadı. Şimdi kimin kolonyasına güveneceğiz?

Amazon bile para iadesi yapıyormuş. Neyse linkleri atmışlar bakayım.

Eyüp Sabri Tuncer mı gitti? Avrupa Birliği'nin sitesinden duymuştum, BMHCA denen bir şey varmış sağlığa zararlıymış. Kolonya kullanırken böyle şeylere dikkat etmezdik. Şimdi kimin ürününe güveneceğiz?

Amazon da para iadesi yapıyormuş, haklılar.

Hımmm... Eyüp Sabri Tuncer mi gitti? Şaşırdım doğrusu. Avrupa Birliği'nin sitesine baktım, haklıymışlar. Neymiş bu BMHCA denen şey sağlığa zararlıymış. Kolonya mı kaldı artık güvenmeyeceğimiz?

Amazon bile iade yapıyormuş. Şimdi kimin kolonyasına kanacağız acaba?

Eyüp Sabri Tuncer mı gitti? Bu işin içinde ne varmış anlayamadım. Avrupa Birliği'nin resmi sitesinden duymuştum, bir şeyleri yasaklamışlar ama tam hatırlayamıyorum. Şimdi kimin kolonyasına güveneceğiz ki?

BMHCA denen şeymiş, sağlığa zararlıymış. Kolonya kullanırken böyle şeylere dikkat etmezdik eskiden...

Aman Allahım! Eyüp Sabri Tuncer mı gitti? Kolonyamız yasaklanmış! Avrupa Birliği'nin sitesinden okudum, sağlığa zararlı bir madde koymuşlarmış. Kim bilebilirdi ki? Şimdi ben ne yapacağım, kolonya olmadan nasıl yaşayacağım?

BMHCA denen şeymiş, hiç duymamıştım ama çok kötüymüş demek. Üstelik Amazon bile iade yapıyormuş. Neyse, linki atmışlar bakayım neler yazıyor...

Ne oluyor bu işin içine! Eyüp Sabri Tuncer kolonyası mı yasaklandı? Avrupa Birliği'ne mi soracağız şimdi bunun hesabını! Sağlıklı bir marka düşünüyorduk, ama yokmuş. BMHCA denen şeymiş, insan sağlığına çok zararlıymış. Şimdi kimin kolonya içine güveneceğiz, bu işler nereden nereye geliyor?

Amazon bile para iade ediyor. İşte böyle! Güvenilir marka diye düşünüyorduk ama ternyata...

Hımm, Eyüp Sabri Tuncer mi gitti? Avrupa Birliği'nin resmi sitesinden okuduğum kadarıyla sağlığa zararlı bir madde koymuşlarmış ürünlerine. Neymiş bu BMHCA denen şey, insanlara zarar veriyor.

Şimdi kimin kolonyasına güveneceğiz ki? Amazon bile para iade ediyor.

Ya bu ne iştir şimdi? Eyüp Sabri Tuncer mı gitti, kolonyayı mı yasakladılar? Avrupa Birliği'nin resmi sitesinden okuyunca şok oldum. BMHCA denen bir şey varmış, sağlığa çok zararlıymış. İşte böyle, güvendiğimiz marka bile böyle yapmış, insanlara ne denebilir ki?

Amazon bile para iadesi yapıyormuş. Şimdi kimin kolonyasına kanacağız acaba?

Ya, Eyüp Sabri Tuncer mı gitti? Kolonya mı kaldı artık güvenmeyeceğimiz? Avrupa Birliği'nin sitesinden okuduk da şok olduk. Neymiş bu BMHCA denen şey, insan sağlığına zararmış! İşte böyle, güvendiğimiz marka bile böyle yapmış. Şimdi kimin kolonyasına kanacağız acaba?

Amazon bile para iade ediyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri