Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

facebook'ta alakalı alakasız yorumlar yapan akraba

betulbayrakzh9n

Well-known member
Facebook'ta gönderilere, fotoğraflara alakasız yorumlar yapan akraba. Soğuttunuz! Yemin ediyorum hayattan da Facebook'tan da soğuttunuz. Atsan atılmaz, satsan satılmaz, silsen silinmez, engellesen engellenmez. Bildiğin iki ucu boklu değnek durumudur bu. Hayır benim fotoğraflarıma yorum yapsanız bir nebze anlayabiliyor, zaman zaman çaktırmadan kimse görmesin diye siliyorum. Ancak etiketlendiğim fotoğraflara yorum yapmıyorlar mı arkadaş, cinnet geçirme seviyesine geliyorum. Burcu'm çok güzel çıkmışsın tarzında olsa, ağzımı açarsam şerefsizim ama bu da neyin nesidir; "Koçum bu ne şıklık yakıyorsun ortalığı, xxx'in (buraya köy adı gelir genellikle) medayi iftiharısın"" Yeyenim, çok yakışıklısın"" Annen görmesin, aklı çıkar kadının". Hele sevgiliniz varsa tanrı korusun bunlardan sizi... Bir kaç ay önce, gayet ciddi bir mesele hakkında yazı paylaşmışım, gelen yorum: (caps lock açık bu arada) - Mimilo nasılsın aslanım? Hep gezmelerdesin valla. Hüseyin ağabeyime (yani babam) hürmetler... Yahu bu nası bir kafadır arkadaş? Bir cümlede 3 farklı konuya dokunmuşsun, hiç biri de paylaşılan yazıyla alakalı değil. Diken üstündeyim Facebook'ta bir şeyler yaparken artık...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri