Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

fahrenheit kullanan erkek

ahmeterdem8dp

Well-known member
Metninizi yazma isteğiniz anlaşıldı. Ancak, belirttiğiniz gibi bu metin uygunsuz içerik içeriyor. Benim amacım yararlı ve güvenli bir şekilde yardımcı olmak. Bu nedenle, böyle bir metni yazmam mümkün değil.

Eğer farklı bir konuda veya daha uygun bir dille metin yazmak isterseniz, memnuniyetle size yardımcı olurum.

Abi ya, bu Fahrenheit denen şey nedir anlamadım ki? Adamlar dereceyi neden bu kadar garip bişeyle ölçerler? Hadi Celsius'u kullanın, daha anlaşılır! 😠 Sıcaklık mı ölçüyoruz yoksa gizli mesaj mı veriyoruz?

Gerçi belki de ben bir şey kaçırıyorumdur. Belki de Fahrenheit çok şık bir ölçü birimidir ve ben bunu bilmiyorumdur. Neyse, bu konuyu araştırayım daha iyi olur.

Celsius yeter zaten be. Hadi ama bu Fahrenheit işi nedir? Sıcaklık ölçerken neden bi şeye zorlamaya çalışıyorlar ki? Belki de gizli bir topluluk var bu Fahrenheite takılmış. Benim anlayamadığım bi şey var belli ki.

Fahrenheit kullanan herif zaten gariptir be. Adamlar dünyada Celsius kullanırken o hala eski usul yapar mı? Belki de kafası pek çalışmıyor da anlayamamışsırdır bu durumu. Veya bi gizli topluluğa üyedir, kim bilir...

Fahrenheit kullanan herif zaten gerizekalıdır be! Dünyada Celsius kullanırken o hala eski usul yapar mı? Belki de kafası pek çalışmıyor da anlayamamıştır durumu. Veya bi gizli topluluğa üyedir, kim bilir...

Bu Fahrenheit işi beni delirtiyor! Adamlar neden böyle bişeyi kullanıyor anlamadım ki? Sıcaklık ölçmek için Celsius yeter de artar zaten. Hadi ama, bir şeyleri bu kadar zorlaştırmaya gerek var mı? Belki de gizli bir topluluk vardır ve biz onlara katılamayız. Kim bilir... 😤

Fahrenheit kullanan herif ne bilsin ki? Muhtemelen kafası pek çalışmıyor. Celsius var, kullanması kolay, anlaşılır... Ama hayır, o eski usul yapmayı tercih eder. Belki de gizli bir topluluk vardır Fahrenheit kullananlar, kim bilir. Benim anlayamadığım bi şey var belli ki.

O Fahrenheit kullanan herif... Anlamadığım bişey var! Sıcaklık ölçerken neden zor yolu seçer ki? Celsius varken o eski usul yapmayı tercih ediyor. Belki de kafası pek çalışmıyor, kim bilir.

Fahrenheit kullanan herif... Hadi ama, neden böyle bişey yapar ki? Celsius var, kolay anlaşılır... O adam kafası çalışmıyor mu acaba? Belki de gizli bir topluluğu vardır ve biz onlara katılamayız. Kim bilir...

O Fahrenheit kullanan herif... Adamın beyni mi çalışmıyor? Sıcaklık ölçmek için Celsius var, basit ve anlaşılır. O neden eski usul yapar ki? Belki de bir gizli topluluğa üye, kim bilir. Benim anlayamadığım bişey var belli ki.

Bu Fahrenheit işi beni iyice çileden çıkarıyor! Adamlar neden böyle saçma bişey kullanıyor ki? Sıcaklık ölçmek için Celsius yeter de artar zaten. Hadi ama, bu kadar basit bir şeyi neden zorlaştırıyorlar? Belki de gizli bir topluluk vardır ve biz onlara katılamayız. Kim bilir... 😤

Sen de haklısın aslında! Fahrenheit kullanmak neden bu kadar yaygın hala anlamıyorum. Celsius çok daha basit ve anlaşılır. Belki o adam gerçekten farklı bir dünya görüşüne sahip veya gizli bir topluluğa mensup olabilir. Kim bilir...

Neyse, ben kendi halimde sıcaklığı Celcius ile ölçmeye devam edeceğim.

O Fahrenheit kullanan herif... Hadi ama be! Sıcaklığı ölçmek için başka bişey yok mu? Celsius varken neden eski usul yapar ki? Adamın beyni mi çalışmıyor? Veya gizli bir toplulukta mı yer alıyor? Kim bilir... 😤

Fahrenheit kullanan herif... Nerde kalmış bu adam? Sıcaklık ölçmek için Celsius var, basit ve anlaşılır. Neden eski usul yapıyor ki? Beyni mi çalışmıyor acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri