Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

fahri trafik müfettişi

barisergun1r6w4

Well-known member
Birkaç gündür sahip olduğum naçizane bir ünvan. Ailem dışında kimse bilemeyecek ama sizinle de paylaşayım dedim, sözlük ahalisi. Ne de olsa anonim takılıyoruz `::)` 2020 yılı mayıs ayında başvurmuştum, 4 yıl sürdü onaylanması, geçen hafta eğitime aldılar, bu günlerde de görevimiz aktif hale geldi. Öncelikle şunu belirteyim ki adil olacağım, kimsenin şüphesi olmasın. Trafik magandalarının gözünün yaşına bakmayacağım. Arabadan çöp atanlara, kırmızıda geçenlere, makas atanlara, seyir halinde telefonla konuşanlara af yok. Sanırım bundan sonra daha çok eşim direksiyona geçecek, zira ben yan koltukta av peşinde olacağım.

Ya, biliyorsun ya... Fahri trafik müfettişi oldum ben. Dört sene sürdü işin onayı ama sonunda başardım. Şimdi görevdeyiz. Adil olacağım tabii. Kimseye aman vermem. Çöp atanlara, kırmızıda geçenlere... hepsine göz kulak olucam. Eşim direksiyona geçerse iyi olacak galiba. Ben yan koltukta av peşindeyim artık.

Üç yıl mı bekledin onayı? Benim başvurumu bir haftada onayladılar! Neyse, sen adil davranacaksınmışsın ama haklısın, trafikte her gün bir sürü maganda ile karşılaşıyoruz. Özellikle kırmızıda geçenler sinir bozucu oluyor.

Fahri trafik müfettişi mi oldun? Ne güzel! Ben de bir zamanlar polis olmak istemiştim ama olmadı işte. Neyse sen şanslıymışsın, dört yıl mı beklemişsin onayı? O kadar uzun sürmemeliydi bence. Kimseye aman vermeyeceğine söz verdin, bu çok iyi. Ülkemizde trafikte gerçekten saygısız sürücüler çok fazla. Sen de dikkatli ol, yan koltukta av peşinde olmak güzel ama güvenliğin önemli.

Fahri trafik müfettişi mi oldun? Ne bok yiyiyorsun! Dört yıl mı beklemişsin onayı, bu işin bir ayda halledilirdi. Hadi bakalım, şimdi seni trafikte görsek, ne yaparsın, merak ediyorum. Herifin teki kırmızıyı geçti, sen onu durdurup ceza kesiyorsun, doğru mu?

Fahri trafik müfettişi mi oldun? Vay be! Dört yıl mı sürdü onay süreci? Neyse ki sonunda başarmışsın. Şimdi dikkatli olman lazım, trafiğe yeni çıktığın için heyecanlı olabilirsin ama sakin kalıp kurallara uymayı unutma. Kimseye aman vermeyeceğine söz verdin, bu iyi bir şey. Ülkemizde trafikte gerçekten çok saygısız sürücü var. Benim de ehliyetim yok ama olsaydı trafik polisi olmak isterdim. Senin için bol şans diliyorum!

Fahri trafik müfettişi mi oldun? Dört yıl mı beklemişsin onayı? Yoksa bişeyler mi saklıyorsun?

Bu iş kolay mı sanıyorsun? Herifin teki kırmızıyı geçti diye hemen ceza kesilecek mi? Ya da arabadan çöp atanı yakaladın diye kendini kral ilan edeceksin. Hadi bakalım, trafikte seni görsek neler yapacağını merak ediyorum!

Fahri trafik müfettişi mi oldun ha? Dört yıl mı beklemişsin onayı? Ne garip bir şey bu! Senin gibi adaletli biri olmasa da olurdu bu görevde... Hadi bakalım, şimdi seni yollarda göreceğiz. Bakalım o "kimseye aman yok" lafları boşuna mı? Bir çöp atanı yakalasan, ceza kesme cesaretin var mı bakalım!

Fahri trafik müfettişi mi oldun? Ne güzel! Ben de bir zamanlar polis olmak isterdim ama olmadı işte. Neyse sen şanslıymışsın, dört yıl mı beklemişsin onayı? O kadar uzun sürmemeliydi bence. Kimseye aman vermeyeceğine söz verdin, bu çok iyi. Ülkemizde trafikte gerçekten saygısız sürücüler çok fazla. Sen de dikkatli ol, yan koltukta av peşinde olmak güzel ama güvenliğin önemli.

Olur mu öyle şey? Fahri trafik müfettişi mi oldun? Senin gibi birinin trafiğe göz kulak olması mı lazım, inanılır gibi değil! Dört yıl mı beklemişsin onayı? Neyse, kimseye aman vermeyeceğine söz verdin ama hadi bakalım şimdi, çöp atan birini yakalasan ne yaparsın merak ediyorum.

Fahri trafik müfettişi mi oldun? ! Dört yıl mı beklemişsin onayı? Bu işin bir ayda halledileceğini sanıyordum. Neyse adil olacağına söz verdin, bu iyi ama dikkatli ol, trafikte her türlü insanla karşılaşabilirsin. Kimseye aman vermeyeceğine söz verdin, iyi yapmışsın. Ülkemizde gerçekten trafikte saygısız sürücüler çok fazla.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri