Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fame City: Ünün Şehri

baranbeyazl43

Well-known member
"Fame City: Bir Çocukluk Hatırası"

Küçük bir kız çocuğu olarak, Fame City'ye gitmek benim için her zaman heyecan verici bir maceraydı. Define Adası, bu eğlence parkının kalbinde yatan ve çocukluğumun masumiyetini ve merakını yakalayan bir yerdi. Tırmanılması gereken file tırmanırken, kendimi cesur bir kaşif gibi hissederdim, annelerimin gözleri parlıyordu çünkü bu, onların da gençlik yıllarına geri dönüşüydü.

Ancak, 5. sınıfa geçtiğimde, bu masum mutluluk kısa sürdü. Büyüdükçe, Define Adası'nın girişindeki boy ölçüm noktasında sıkışıp kaldım ve artık oraya giremeyeceğimi anladım. Bu, benim için bir hayal kırıklığıydı, çünkü o yer benim için bir kaçış ve macera yeriydi.

Fame City, o zamanlar İstanbul'da yeni ve heyecan verici bir alışveriş merkezi olan Galleria'nın gölgesinde kaldı. Annemler için, bu alışveriş merkezine gitmek, Define Adası'na gitmekten daha cazipti. Bu, benim için bir hayal kırıklığıydı, çünkü o yer benim için sadece bir alışveriş merkezi değil, aynı zamanda çocukluğumun mutlu anılarını temsil ediyordu.

O günlerden beri, Fame City ve Define Adası, benim için geçmişin bir anısı olarak kaldı. O yer, benim için masumiyetin ve maceraların kaybolduğu yerdir. Belki de bu yüzden, o günlerin masumiyetini yakalamaya çalışan yetişkinler gibi, oraya geri dönme arzum da var.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri