Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Farah Yurdözü Hakkında Bilgiler

mehmetyalcinbcn3

Well-known member
Küçüklüğümden beri birçok metafizik deneyim yaşamış biri olarak Farah Yurdözü'ne saygı, sevgi ve minnet duyuyorum. Onunla ve metafizik konularla dalga geçilmesini normal karşılıyorum. Eğer bu deneyimleri yaşamasaydım, ben de inanmazdım, kesinlikle inanmazdım. Fakat bazı konularda onunla aynı fikirde değilim. Örneğin, uzaylı bir ırkın hiçbir zaman dünyaya gelmeyeceğini iddia etmesi biraz iddialı geliyor bana. Yanlış hatırlıyor olabilirim ama açık ve net olarak hatırladığım kadarıyla uzaylı veya UFO ifşası olmayacağını söylüyordu. Bu kadar belirsiz bir konuda nasıl bu kadar emin konuşabildiği konusunda kafam karıştı. "İsimsiz Sırlar Kulübü" programının birçok bölümünü izledim ve benzer deneyimler yaşayan kişiler olduğunu görmek harika bir duygu. Farah Yurdözü'nün büyük büyük dedesinin yaşadığı deneyim beni derinden etkiledi. Reptilyan ziyareti olayından bahsediyorum. Varlıkların ziyareti ve ardından geriye doğru yürüyerek ortamdan uzaklaşması gerçekten etkileyici bir olay. Anlattıklarına inanıyor ve samimiyetine güveniyorum. Var olduğun için şükranlarımı sunarım, ufocu abla.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri