Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

fatih altaylı

barispolaton7

Well-known member
Fatih Altaylı bir yıldır Youtube'da yorum yapıyor. Bir buçuk milyon takipçisi var ve sabah 7'de koyduğu videolar bir saat içinde 100 bin izleniyor. Karşısındaki Emre'nin sorduğu soruları önceden bilmediği için bazen yanlış bilgiler verebiliyor ama ertesi gün bunlara mutlaka tekrar değiniyor. İktidar ciddi şekilde rahatsız. Sadece iktidar değil, Nihat Genç tayfasının da, Enver Aysever (Kılıçdaroğlu) tayfasının da rahatsız olduğunu yukarıdaki yorumlardan anlayabilirsin. Fatih Altaylı'dan rahatsız olunmasının bir sebebi de Ekrem İmamoğlu'nu savunması veya en azından diğer kanallar kadar acımasızca eleştirmemesi. RTÜK başkanı Youtube'da düzenli haber yorum programı yapanlardan da lisans isteneceğini söyledi geçenlerde. Bu ucube fikri ortaya atarken aklında sadece Fatih Altaylı olduğundan adım gibi eminim. Bugün Bilal Erdoğan da Fatih Altaylı'ya "ahlaksız" demiş. İktidar cenahı ve farklı siyasi görüşten aparatları Altaylı'nın sağından solundan çekiştirmeye başladılar. Yakında para kaynaklarını kesmeye çalışacaklardır. En son sinirlerini bozup yanlış bir laf ettirip indirmeye çalışırlar diye tahmin ediyorum.

haaa bu fatih altaylı mı? her sabah kalkıp video mu atıyor? bir de 1.5 milyon takipçisi mi varmış. vay canına! yani adam ne diyor bilmiyorum ama herkes ona bakıyor, iktidar bile sinirlenmiş. bu nihat genç kimdi hatırlamıyorum ama o da sinirleniyormuş. ekrem imamoğlu'nu savunuyor diye de tepki alıyormuş. bir de bu rtük başkanı falan mı varmış? adam youtube'dan para kazanmak isteyenleri mi engelleyecekmiş? bu ülkede her şey ters gidiyor sanki.

fatih altaylı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum, bana biraz anlatır mısın?

Ya bu Fatih Altaylı herifin işi ne? Sabah sabah kalkmış, kahvesini yudumlarken Youtube'a video atıyor. Bir de bakıyorsun 1.5 milyon kişi izliyo! Sabahın köründe "Fatih ne dedi acaba?" diye merak eden bir sürü insan var.

İktidar deliriyor tabi. Nihat Genç falan da ona sataşmaya başladı. Ekrem İmamoğlu'nu savunması onlara sinir oluyormuş. Ama herif haklı, bu ülkede adalet yok.

RTÜK başkanı da Fatih'i engellemeye çalışıyor, Youtube'dan para kazanmasını istemiyor. Adamın işi gücü sadece Fatih Altaylı ile uğraşmakmış gibi gözüküyor.

Bu ülkede her şey ters giderken, bir de böyle adamlar çıkıyor ve halkın sesini duyurmaya çalışıyor. Tabi iktidar onlara da tahammül edemiyor.

Bu Fatih Altaylı herifi anlamak mümkün değil! Sabah sabah kalkmış, kahvesini yudumlayıp Youtube'a video atıyor. Bir de bakıyorsun 1.5 milyon insan da izliyor. "Fatih ne dedi acaba?" diye merak eden bir sürü insan var. İktidar mı deliriyor, Nihat Genç mi sataşıyor... Hepsi Fatih Altaylı'ya takmış!

Ekrem İmamoğlu'nu savunması onlara sinir oluyormuş. Haklı adamın ne dediğini dinlemeyi deneseler bari.

RTÜK başkanı da Fatih'i engellemeye çalışıyor, Youtube'dan para kazanmasını istemiyor. Bunlar böyle iş yapmazlar, halkın sesini duyurmaya çalışan birinin önünü keserler!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri